fbpx

Ваш колір удачі: нумерологічний розрахунок за датою ​​народження

Для визначення ідеального кольору вам знадобиться лише дата народження. Наприклад візьмемо дату 23.07.1994. необхідно просто скласти всі цифри разом: 2+3+0+7+1+9+9+4=35. Складаємо доти, доки не отримаємо результат від 1 до 9. 3+5=8.

Далі вам потрібно буде просто розшифрувати отримане число.

Одиниця. Люди, у яких вийшла Одиниця при розрахунках, повинні більше носити білого одягу. Загалом білий колір для них є найкращим, бо допомагає розкривати навички спілкування. Це ідеальний помічник для народжених під заступництвом 1.

Двійка. Якщо у вас вийшла Двійка, спробуйте частіше носити блакитний колір або оточувати їм себе на роботі та вдома. Цей відтінок має потужні заспокійливі властивості. Враховуючи, що люди числа 2 часто нервують і переживають по дрібницях, такий колір буде для них найкращим.

Трійка. Люди з числом 3, що утворилося під час розрахунків, мають сильну духовну сторону особистості. Вони розумні, мудрі, та їх фізичні кондиції залишають бажати кращого. Це означає, що найкращим помічником для них стане зелений відтінок. Чим частіше вони на нього дивитимуться, тим більше в них буде сил.

Четвірка. Число 4 означає повну гармонію людини із собою. Таким людям не дістає по життю лише одного – мотивації. Їм необхідно використовувати як талісман червоний відтінок. Він провокує активність, бажання жити, любити та рухатися вперед у будь-якій ситуації.

П’ятірка. У людей з числом 5 у помічниках часто немає вміння концентруватися на чомусь одному. Виправити ситуацію їм допоможе чорний колір. Особливо важливо дивитися на щось чорне у розпал робочого процесу. Цей відтінок буде незамінним помічником для тих, хто не вміє фокусувати увагу на важливих справах.

Шістка. Це найкреативніші люди на планеті. Якщо при розрахунках ви отримали число 6, то вам потрібно використовувати як талісман і провідник енергії оранжевий колір. Одяг або навколишні предмети такого кольору допоможе приймати неординарні рішення та генерувати ідеї з більшою ефективністю.

Сімка. Число 7 – це магніт удачі. Якщо ви отримали при розрахунку це число, знайте, що удача завжди стежить за вами і намагається допомогти. На жаль, у вас слабкі сторони. Наприклад, відсутність сильної інтуїції. Поповнити її нестачу вам допоможе фіолетовий колір – відтінок магії, надздібностей.

Вісімка. Число Вісім говорить про те, що ваш колір удачі та успіху – червоний. Ви маєте все необхідне для фінансового успіху, але часом не вистачає мотивації. Червоний відтінок допоможе заповнити нестачу ентузіазму. Будьте обережні, оскільки надлишок цього кольору може призвести до схильності до авантюр та невиправданого ризику.

Дев’ятка. Число 9 означає, що ваш колір удачі синій. У вас є сила духу, бажання ставати кращим, але часом не вистачає вміння правильно розподілити внутрішні ресурси. Синій колір допоможе виправити.

You cannot copy content of this page