Ваш найкращий, файний друг за Знаком Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Ваш найкращий друг: Рак. Між Овном та Раком відсутнє взаємне тяжіння, тому приятельські стосунки не будуть затьмарені нещасною закоханістю. Рак зможе довірити найпотаємніші секрети Овну, а той легко знайде вихід із будь-якої ситуації, яка на перший погляд здається нерозв’язною.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Ваш найкращий друг: Діва. Стихія цих знаків – Земля, а отже, дружба буде заснована на міцній підтримці один одного та взаємодопомоги. Швидше за все, приводом до виникнення спільних інтересів стане спільне хобі чи спільний робочий проект.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Ваш найкращий друг: Близнюки. Представники одного знаку Зодіаку завжди знайдуть спільні теми для розмови та зможуть обговорити нагальні проблеми. Близнюки вміють слухати, тож кожен встигне поділитися враженнями.

Рак (21 червня – 22 липня)

Ваш найкращий друг: Скорпіон. Прекрасне поєднання, що обіцяє гармонію і цікаве проведення часу. Ви відчуватимете один одного, інтуїтивно досягаючи компромісу.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ваш найкращий друг: Риби. Два знаки поєднує любов до прекрасного – ви зможете разом відвідувати кінопрем’єри, виставки, презентації. З огляду на однаково розвинених творчих здібностей можливе створення творчого дуету.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Ваш найкращий друг: Рак. Як і Діва, він дбає про своє здоров’я та харчування, тому їм є, що обговорити. Вони зможуть мотивувати один одного – і залишаться у рамках здорового суперництва.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ваш найкращий друг: Скорпіон. Терези хочуть розширити коло знайомств, але соромляться робити це активно – Скорпіон легко допоможе їм у цьому та заразить своєю самовпевненістю.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Ваш найкращий друг: Рак. Скорпіон та Рак зможуть пронести дружбу крізь роки, незважаючи на різний темперамент. Між ними практично відразу виникає міцний енергетичний зв’язок, який ніхто ззовні не вплине.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Ваш найкращий друг: Водолій. Як Стрілець, так і Водолій чудово обходяться без особистого контакту і не вважають, що відстань заважає спілкуванню. Вони можуть зустрічатися один з одним раз на рік, але щодня будуть цікавитися справами один одного.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Ваш найкращий друг: Риби. Вони завжди готові вислухати Козерога, який періодично потребує співчуття та підтримки. Риби допоможуть упоратися із проблемами, залікувати душевні негаразди. А Козеріг у відповідь навчить Риб, які не звикли замислюватися про зайві витрати, економити і правильно вкладати гроші.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ваш найкращий друг: Терези. Водолій сприймає будь-яку спробу змінити його думку про своє місце у житті. Терези відрізняються ненав’язливістю, тому вони не будуть сперечатися з Водолієм. Дружнє спілкування допоможе кожному з них розкрити свої здібності.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ваш найкращий друг: Рак. Риби стануть з ним нерозлучними друзями, між якими не буде перешкод та заборонених тем. Спілкування один з одним заряджає ці знаки потоком позитивної енергії, тому під час розмови вони не помічають, як протікає час.