Ваш найсприятливіший день тижня за знаком Зодіаку

Зірки надто сильно впливають на нашу долю і багато чого в житті залежить від знака Зодіаку. У кожного Знака є свій сприятливий день тижня. Дізнайтеся як зірки впливають на вас в різні дні тижня, в який день вас чекає успіх, а коли варто проявити обережність.

Овен

Сприятливий день для Овнів — четвер, він знаходиться під управлінням Юпітера і надає вам упевненість в собі, якої так часто не вистачає. У цей день ви зможете з особливим настроєм підійти до важливих справ, як на роботі, так і в особистому житті. У четвер буде легко прийняти важливе рішення, яке не дає спокою і душевної рівноваги.

Телець

Понеділок, стане найсприятливішим днем тижня для Тельців. Енергетика Місяця позитивно впливає на всіх представників цього Знака. Розпочаті в цей день відносини, стануть щасливими і міцними. У понеділок ви завжди будете відчувати підйом життєвих сил і здатність займатися будь-якою справою.

Близнюки

Неділя , під керуванням Сонця, кращий день для самого неоднозначного знака Зодіаку. В останній день тижня у Близнюків часто загострюються лідерські якості і вони легко знаходять спільну мову з оточуючими людьми. Позитивні емоції окриляють, і з’являється можливість змінити життя на краще.

Рак

Читайте також: Він запропонував Олександрі стати утpиманкою. Наступного дня у неї вже була квартира, машина та дорогі одяганки

Для Раків найсприятливішим днем зодіаку є вівторок. Заступництво Марса дарує силу і бажання трудитися і досягати успіху. У цей день найлегше піднятися по кар’єрних сходах або отримати надбавку до зарплати. Нові знайомства, у вівторок, будуть доленосними.

Лев

Для сильних і активних Левів найбільше підходять суботи. Цей день знаходиться у владі Сатурна, планети самопізнання і таємниць. У цей день тижня Левам зазвичай легко розібратися і точно визначити чого вони дійсно бажають. Легко відрізнити ворогів від друзів і визначити як діяти далі, щоб майбутнє склалося вдало.

Діва

Для вас найсприятливішим днем є п’ятниця. Кінець робочого тижня перебуває під управлінням Венери, покровительки жінок. Починання в будь-яких сферах життя в п’ятницю увінчаються успіхом. Любовні стосунки, в цей день, неодмінно складуться вдало, а час, проведений в колі близьких людей принесе масу позитиву.

Терези

Найвдаліший день для Терезів — середа. Енергія Меркурія дарує успіх і шана в суспільстві. У цей день Терезам легко бути помітними і підкорити будь-яку людину. Важливі справи призначені на середу не доставили клопоту і будуть вирішуватися легко. У цей день Терезам особливо легко досягти поставленої мети.

Скорпіон

У четвер, Скорпіонам буде найпростіше втілити мрії в реальність, чого б це не стосувалося: кар’єри або особистого життя. Юпітер, під управлінням якого перебуває четвер, сильно впливає на Скорпіонів і підносить тільки позитивні моменти в їх день. У четвер для них не існує не підкоряється вершин.

Стрілець

Ваш сприятливий день — субота. По суботах Стрільцям легко знайти вихід з будь-якої ситуації і домагатися свого. Сатурн, покровитель дня, надає їм душевну гармонію і можливість поглянути на звичні речі під новим кутом. У цей день легко можна отримати вигоду з навколишньої ситуації і налагодити міжособистісні стосунки.

Козеріг

Для Козерогів сприятливим днем вважається неділя. Цим днем управляє Сонце, великий енергетичний центр. Тепла енергетика буде сприяти успіху. У неділю легко відчути себе в своїй тарілці в будь-якому суспільстві, і проявити себе з прекрасною боку. Саме в останній день тижня Козерогів можуть наздогнати позитивні зміни в житті.

Водолій

На тижні вас чекає успіх у вівторок, активний день у владі Марса. Сильні потоки енергії здатні розбудити в вас неприборкану спрагу до життя. Будь-яка справа за яке ви візьметеся, у вівторок, буде мати успішний результат. І головне, саме в цей момент, варто довіритися своєму серцю, воно вас не підведе.

Риби

Для вас сприятливим днем на тижні, є п’ятниця, під заступництвом Венери. Риби найчастіше саме в цей день зустрічаються зі своєю долею. Любов, що спалахнула в п’ятницю, в майбутньому переросте в серйозні і щасливі відносини. Щоб ви не затіяли в цей день, вас чекатиме тільки удача.

Ваша доля у ваших руках, ви здатні стати щасливим в будь-який день. Але пам’ятайте про те, що віщують зірки, адже вони ніколи не брешуть. Астрологи радять призначати важливі заходи саме на той сприятливий день, який підходить вам за знаку Зодіаку.

Бажаємо вам удачі.

Джерело.