fbpx
Культура

Важлива не тільки конкретна кімната, але і бік, розташування, а також розмір: де повісити дзеркало, щоб у будинку завжди був достаток

Важлива не тільки конкретна кімната, але і бік, розташування, а також розмір дзеркала.

Отже, ось де вам обов’язково потрібно повісити дзеркало:

Дзеркало обов’язково повинне бути в передпокої. Воно буде очищати вхідну енергію. Чим воно більше, тим краще працюватиме. Краще всього, якщо воно буде від підлоги до стелі і дивитися на північ або схід. Джерело

У будинку повинно бути хоча б одне дзеркало, де всі члени сім’ї можуть відображатися в повний ріст (на шафі-купе, наприклад). В цьому дзеркалі на щастя варто робити сімейні фото. Таке дзеркало не повинно містити ніяких роздільників, декоративних смужок або орнаментів.

Краще повісити по дзеркалу в передпокої, вітальні і кожній спальні. Не завадять маленькі дзеркала на балконі, лоджії, додаткові у ванній кімнаті.

Дзеркала краще вішати в північній або східній частині квартири, а також за направленням на північ або схід. При цьому чим більш дорогі рами у них будуть, тим більшу “вагу” буде мати позитивна сила дзеркала.

Якщо у вас буде дзеркало, що відбиває світанкове сонце — у вашому домі завжди буде спокійний ранок. Краще всього, якщо воно буде великим і розташовуватися на кухні, у вітальні або головній спальні.

Дзеркальні меблі можна ставити в передпокої або гардеробній. В спальні їх можна ставити, якщо в них не відображається зона ліжка.

Головне — повісити дзеркала в темних частинах квартири, де енергія застоюється.

Але є і місця, де по фен-шуй не можна вішати дзеркала:

У південній та західній частині квартири, бо в такому випадку дзеркало буде подвоювати руйнівну вогняну енергію. Те ж саме відноситься до дзеркал, які повішені у напрямку на південь або захід (виключаючи кімнати без вікон або якщо дзеркало не розташоване навпроти вікна).

Читайте також: Не вимітайте з будинку гроші та удачу: як правильно вибрати віник і що потрібно зробити зі старим

Не можна вішати дзеркала напроти один одного, а ось парами чи по три-чотири дзеркала в групі на одній стіні — можна.

Не можна вішати дзеркала в спальні так, щоб людина відбивалася в ньому, сидячи або лежачи на ліжку.

You cannot copy content of this page