Важливе сонячне затемнення 14 грудня: що можна і не можна робити в цей особливий день

Сонячне затемнення 14 грудня – досить небезпечний день, коли невірно прийняті рішення можуть призвести до проблем. Астрологи рекомендують присвятити час виконанню дійсно важливих завдань, що привертають благополуччя.

Що можна робити в день затемнення

Провести час в колі сім’ї. Сонячне затемнення – не найкращий час для того, щоб змінювати плани, займатися важкою фізичною роботою і тими справами, які дратують. Астрологи рекомендують займатися підготовкою до новорічних свят, прикрашати будинки разом з членами сім’ї і насолоджуватися затишком.

Медитувати. День затемнення – прекрасна пора для того, щоб звільнитися від поганих звичок, блоків свідомості і негативних установо. Астрологи зазначають, що саме затемнення ставить крапку, коли черговий етап життя добігає кінця, і почати новий краще з чистого аркуша і добрими помислами, залишивши в минулому все те, що заважає розвитку.

Планувати. Сонячне затемнення – не час активних дій. 14 грудня варто скорегувати плани, підвести підсумки і проаналізувати події, щоб надалі не здійснювати подібних помилок.

Залучати удачу. У день затемнення можна скористатися перевіреними змовами на удачу, а також змайструвати собі талісман, щоб в потрібний момент примхлива фортуна не відвернулася.

Що не можна робити 14 грудня 2020 року

Подорожувати. Астрологи зазначають, що в дні затемнень підвищується ризик неприємностей в далеких дорогах. Це час абсолютно не підходить для спонтанних поїздок, а в заплановані подорожі потрібно збиратися ретельно, щоб не забути квитків і не запізнитися на рейс.

Переживати. Будь-які негативні емоції в день затемнення посилюються, і є ризик нашкодити своєму здоров’ю, потураючи сильним емоційним перепадам. Проблеми виникнуть і в спілкуванні, якщо не привести почуття до гармонії.

Змінювати плани. Різка зміна курсу, авантюри і ризики 14 грудня можуть призвести до плачевних результатів, тому краще дотримуватися раніше складених планів і не слідувати миттєвому бажанню щось поміняти.

Перенапружуватися. Підвищена активність може призвести до втрати сил і негативно вплинути на стан здоров’я. Астрологи рекомендують знайти баланс між роботою і відпочинком, щоб виключити перевтому.