fbpx

Вчасно промовчати: 5 питань, на які ніколи не потрібно відповідати

Іноді питання подібні айсбергам, основна частина яких схована під водою. За іншим питанням можна розгледіти таку проблему, яка виявляється набагато серйознішою самого питання.

Відповідати на всі поставлені перед тобою питання зовсім не обов’язкова, зрештою, навіть в суді у людини є право утримуватися від відповіді на питання.

Отже, ось кілька питань, на які краще не відповідати:

Не розповідай забагато про свою відпустку, грандіозні плани на майбутнє, насичене особисте життя, перепланування кухні, подвиги коханого й інше. Мало хто порадіє за тебе від душі — більшості або однаково, або не зможуть розділити твоє щастя.

Ніколи не обговорюй чужих дітей — навіть якщо батьки самі затіяли цю розмову, не розвивай тему далі, це ризиковано.

Не ділися подробицями минулих стосунків зі своїм нинішнім партнером, навіть якщо він сам тебе запитає. Найкраще зміни тему. Перевірено!

Стримуй свій порив розповісти в компанії про те, що тобі вчора наснилося. Особливо якщо це звучить так: “Сьогодні я бачила такий дурний сон”

Не кричи радісно, дізнавшись, що представлена тобі людина юрист або лікар. Не сумнівайся, вони вже знають, чим все закінчиться. Розповідаючи про свої проблеми, ти думаєш, що твій плач стане ще одним цінним придбанням у скарбничку їх досвіду, але ні. Не стане, вони звикли до таких реакцій, а подібні діалоги в неробочий час підсвідомо відштовхують їх.

Найнебезпечніше відповідати на питання, які тобі взагалі не ставили. Перш ніж почати говорити, варто зупинитися і подумати: а що саме хочуть від мене почути всі ці люди? Чого вони чекають, що їм насправді потрібно?

Читайте також: “Чоловік приховував, що багатий поки я не наpoдила йому сина: правда розкрилася у день виписки з пoлoгoвoгo”

Перш ніж поставити питання, подумай:

  • Чим продиктоване поставлене питання.
  • Як підготувати людину до того, щоб вона правильно тебе зрозуміла.
  • Як можна одночасно і пояснити свою позицію, і проявити повагу до того, що турбує іншу людину.
  • Як говорити з упевненістю і добротою.

Варто відповідати прямо, чи потрібно допомогти людині прийняти рішення самому.

Джерело.

You cannot copy content of this page