fbpx

Вчені визначили, чоловіки яких професій зраджують найчастіше

Ні для кого не секрет, що в подружніх зрадах чоловіки помічені набагато частіше жінок. Залежить це не тільки від характеру і темпераменту мачо, але і, як виявилося, від професії. Представники яких професій найлегше заводять романи на стороні з’ясовували вчені.

На основі численних досліджень і анонімних опитувань можна сказати, що до зрад схильні більше 30% жінок і більше 70% чоловіків. На роботі влаштовувати флірти зручніше за все, це вносить особливу родзинку в робочий процес – так стверджують зраджуючі подружжя. Тільки не подумайте, що серед невірних чоловіків найбільше ceксoлогів і гiнeкoлoгів, якраз навпаки.

Перше місце в ряду «невірних чоловіків» займають банкіри, а також лікарі-кардіологи і хіpyрги, як не дивно. Виявляється, багато жінок просто мріють завести лікаря-коханця, до якого можна було б звернутися за допомогою (і не тільки за лікарською) в будь-який момент.

За ними йдуть представники творчих професій – художники, актори, які постійно перебувають у пошуку натхнення і більше всіх схильні до різних cпoкyс.

Читайте також: 8 речей, які чоловіки вважають відразливими в жінці

Не проти «сходити наліво» пілоти, моряки і брокери.

З’ясувалося, що вірних мужів більше серед представників робітничих професій – будівельників, шахтарів, водіїв, пожежників і рятувальників.

Джерело.

You cannot copy content of this page