fbpx
Новини

Вчителька плакала, а увесь світ захоплюється: Хлопчик з бідної родини не мав грошей на подарунок і підніс їй ось що (фото)

Зворушлива історія трапилася з учителем з США, Рейчел Уретцкі-Пратт. Напередодні Різдва вона отримала багато подарунків від своїх учнів, але був серед них один, особливий. Сюрприз для улюбленої вчительки підготував і 10-річний хлопчик з бідної сім’ї. І, як потім зізналася Рейчел, це був найкращий подарунок в її житті. Що ж вона отримала від вдячного учня?

Так ось, хлопчик, який зробив вчительці зворушливий подарунок, був дуже бідним. Батьки не давали йому кишенькових грошей, тому він не міг купити для вчительки навіть маленький сувенірчик. Але хлопчику дуже хотілося порадувати улюбленого педагога, і він придумав, як це можна зробити. Джерело

В останній навчальний день він підійшов до Рейчел і вручив їй пакетик із солодким зефіром. Виявилося, що хлопчик цілий місяць збирав його зі своєї порції пластівців, якими безкоштовно годували в шкільній їдальні. Він відмовлявся від солодощів, щоб подарувати їх улюбленій вчительці.

Рейчел була зворушена вчинком учня. Вона вирішила розповісти про це в соцмережах.

«Цей хлопчик так сильно хотів привітати мене, але у нього нічого не було. І він віддав останнє! Ви знаєте, це найкращий подарунок, який я коли-небудь отримувала від своїх учнів. Будьте вдячні за все, що вам дають інші, якщо це йде від чистого серця» – написала Рейчел.

Читайте також: У 35 вже бабуся і працює патрульною: у Житомирі живе дивовижна жінка, яка стала мамою для 13 дітей

На запис вчительки звернуло увагу тисячі людей. Цією милою історією поділилося більш 120,000 користувачів, і багато хто залишив захоплені коментарі.

«Не важливо, які саме подарунки ми отримуємо. Головне те, чому нам їх дарують», «Просто до сліз … У вашого учня — золоте серце! Він виросте прекрасною людиною» – відзначили користувачі.

You cannot copy content of this page