fbpx

Вдoва заповіла мільйони євро своїм синам, а дочкам лише посуд

В Ірландії завершилася багаторічна тяганина між спадкоємцями жінки, яким дісталися вкрай нерівні частки її майна.

Власниця ферми помepла в 2013 році і залишила старшому синові землю площею 3,5 акра (141 сотка), яка коштувала тоді 42 тисячі євро. Другому синові дісталося 199 акрів (80,5 га) вартістю три мільйони євро. Частка третього сина склала 748,5 тисячі євро. Три дочки жінки отримали по п’ять тисяч євро, а також посуд і столові прибори.

Такий розподіл власності не влаштовував старшого сина. Він з 15 років працював на батьківській фермі, часто не отримуючи за це платні. У 1997 році мати обіцяла залишити йому у спадок не менше 90 акрів.

Через кілька років вони посварилися через майнові претензії, висунуті родичами його дружини. У 2003 році жінка склала новий заповіт і зменшила його частку, а в 2007-му вигнала з ферми. Тепер він працює таксистом і не розмовляє з братами і сестрами.

Читайте також: «Не знаю, тату, як ви це сприймете, але у мами в Італії є інший чоловік, вона до вас не повернеться»: У Михайла і серце зжалося, і в скронях загупотіло, не дарма ж нехотів, щоб дружина їхала

Суддя, який розглядав скаргу, визнав, що мати порушила свій моральний борг, коли залишила старшого сина без належної спадщини, особливо якщо врахувати, що той 30 років трудився на її фермі і більше нічого не вмів. Він постановив збільшити його частку до обіцяних раніше 90 акрів, вартість яких тепер становить 1,27 мільйона євро.

Жінка не визнала за необхідне забезпечити дочок після смepті, однак, за словами судді, вони не пред’являли претензій і не надали доказів, що живуть у скрутних обставинах.

Джерело.

You cannot copy content of this page