fbpx
Культура

Вечір проти Благовіщення воістину чарівний, а в день свята можна здійснити будь яке своє бажання. Ось як саме

Благовіщення пресвятої Богородиці – це свято, яке православні та греко-католики щороку відзначають 7 квітня. Назва свята – Благовіщення- передає зміст пов’язаної з ним події – сповіщення Діві Марії благої вісті про зачаття і майбутнє народження Маленького Ісуса.

Традиційно свято Благовіщення розпочиналося з церковної служби, на яку йшли цілими родинами, святково одягненими.

Відзначали свято вузьким родинним колом. До столу подавали страви з риби та червоне вино, а ще особливу випічку у формі борони, серпа або лелечих ніжок – така випічка мала привернути великий врожай.

З Благовіщенням пов’язано багато прикмет та звичаїв і більшість з них пов’язана з забороною щось робити в цей день. В народі кажуть що навіть пташка на Благовіщення гніздечко не в’є.

“Сьогодні збувається все, що людина загадає”, – говорить відомий астролог Влад Росс.

За його словами, цей день ідеальний для того, щоб зареєструвати нове підприємство або оголосити про те, що ви будете разом з коханим(ою), оголосити заручини.

Як правильно загадати бажання

Астролог радить загадувати бажання на заході. “Коли сонце буде заходити, потрібно спроектувати свої думки на майбутнє і написати, чого ви хочете на папері. Після цього бажано прочитати молитву і заховати записку з побажанням при вході, де поріг, щоб це прийшло у ваше життя. Це побажання залиште там на цілий рік”, – радить Росс.

Людям релігійним також можна піти за благословенням до свого духовного наставника.

Тим, хто самотній, астролог порадив піти до церкви і поставити свічку. Стоячи в храмі, необхідно створити в своїй уяві якесь кіно – уявити того, кого ви хочете бачити поруч із собою.

You cannot copy content of this page