Великий парад планет 4 липня: чим небезпечний цей день і що він принесе людству

2020 – високосний рік, тому він апріорі вважається небезпечним, що підтверджують множинні негаразди і світові проблеми. На часину людства вже випало безліч неприємностей, але Всесвіт не вгамовується. Тепер на підході ще й парад планет. Але є і хороша новина – у наступному місяці все почне змінюватися на краще.

Чому парад планет небезпечний

Шикування планет в ряд є досить рідкісна подія. Згідно зі спостереженнями астрологів, в такі періоди відбуваються великі і часто негативні зміни в світі, політичні кризи і економічні проблеми.

Прийдешній парад планет буде великим, тобто повним. 4 липня по одну сторону від Сонця вишикуються всі планети Сонячної системи: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон. Всі планети будуть перебувати в досить вузькому секторі неба, але Уран і Нептун розташуються трохи далі інших. Подібне явище, але з трохи більшим кутом розкиду планет спостерігалося в не такому далекому 1982 році.

У березні того року, через кілька тижнів після параду планет, відбулися військові перевороти в декількох країнах. Також в березні стало відомо, що війни між Англією та Аргентиною вже не уникнути. Під час цього конфлікту Англія мала намір використовувати ядерну зброю, але корабель з ракетами був потоплений в Атлантичному океані.

Астрологи точно не можуть відповісти, чому під час багатьох парадів планет відбуваються глобальні проблеми, але існує припущення про те, що планети, перебуваючи по один бік від Сонця, викликають потужний енергетичний дисонанс. Коли ж вони розкидані по Сонячній системі, вони врівноважують сили один одного. 4 липня 2020 року дисонанс буде потужнішим, ніж будь-коли за останні кілька десятків років.

Що нас чекає

4 липня і протягом кількох тижнів після найбільшого параду планет варто очікувати великих неприємностей. Є шанс, що біда обійде стороною, але багато астрологів вже говорять про можливі неприємності.

По-перше, не варто забувати про те, що до сих пір в світі бушує пандемія, яку багато хто пов’язує з малим парадом планет січня цього року. Великий парад планет може стати відправною точкою до погіршення становища. Можливо, хвороба дасть про себе знати з новою силою, вірус мутує або виявляться якісь невтішні факти.

По-друге, світова економіка зараз переживає важкі часи. Це означає, що, вишикувавшись в ряд, планети можуть спровокувати економічний колапс. На цьому ж фоні можуть початися війни, нові кризи політичного характеру.

Третя причина переживати з приводу майбутніх астрологічних події – природні катаклізми. У такі періоди часто трапляються землетруси, урагани, нещасні випадки. Передбачити багато з них не вийде, але краще бути напоготові.

Поради астрологів на 4 липня

Багато хто передбачає апокаліпсис і якісь великі проблеми, які потрясуть світ, але більшість експертів все-таки впевнені в тому, що якщо всі люди будуть дотримуватися правил і залишаться розсудливими, вдасться уникнути колапсу. Головне – позбутися від негативних думок і емоцій.

4 липня і в найближчі тижні після параду планет варто бути обережнішими у всьому. Крім можливих глобальних проблем можуть виникнути і негаразди особистого характеру. Астрологи радять не шукати пригод і не ризикувати. Не варто робити 4, 5 і 6 липня дорогих придбань.

Кілька днів після параду планет можна буде розслабитися, але все одно краще не наживати собі нових ворогів і недоброзичливців. Найближчий місяць варто проявляти обачність навіть в найбільш очевидних справах і питаннях.