fbpx

Венера 21 березня здійснює перехід зі знака Риб в знак Овна. Астрологи розповіли, чим загрожують такі зміни, до чого вони призведуть і як боротися з проблемами в майбутній період

Венера пробуде в знаку Овна до 13 квітня включно. За ці три тижні може відбутися багато неприємних подій, але найнебезпечнішим днем з цього періоду буде 21 березня. Цей день входить в число найбільш несприятливих в березні.

Чого варто побоюватися в період Венери в Овні

Для початку варто відзначити негативні сторони цього переходу. По-перше, це підвищена дратівливість. Венера – представник двох стихій: Води і Повітря. Овен – типовий представник Вогню. Це означає, що почнеться час дисонансу, що неминуче позначиться на нашому настрої. Одні люди можуть стати зарозумілими і імпульсивними, а інші – злими і образливими. Намагайтеся не переходити нікому дорогу, тому що мстиві люди теж активізуються.

Зриви планів. Через енергетичну дисгармонію можуть зриватися плани. Іноді це буде на краще, але в основному це призведе до появи нових проблем. У деяких людей в перший тиждень такого переходу все буде валитися з рук. Можуть з’являтися непередбачені негаразди. Найкраще, що можна зробити, це розробити заздалегідь запасний план.

Проблеми в дорозі. Поїздки можуть зриватися через те, що енергія буде витрачатися набагато швидше, ніж відновлюватися. У подібні періоди потрібно проводити більше часу вдома, з родиною. У рідних стінах відкриваються чакри, гармонізується свідомість. У довгій дорозі людина буде схильний до сильнішого вигоряння.

Люди стануть жадібними й агресивними. Про агресію частково вже було написано вище, а ось жадібність – це справжня проблема для любові. У майбутні три тижні варто більш лояльно ставитися до другої половинки. У цей період краще не тиснути на свого обранця. Не варто чекати підвищеної віддачі і турботи від партнера. Необхідно ставитися один до одного з обережністю і повагою.

Будуть небезпечні перевтоми. Венера в занепаді, тому енергетика людей буде відновлюватися повільніше, ніж зазвичай. Якщо у вас важкий день на роботі, краще йти додому і відпочивати, зайнявшись простим хобі. Ніяких надмірних навантажень, ніякої перевтоми бути не повинно. Це може призвести до втрати удачі.

Раптові матеріальні втрати. Венера під впливом Овна може призводити до появи непередбачених витрат, зниження продуктивності на роботі, зменшення потоку клієнтів в бізнесі і так далі. Потрібно приділяти більше уваги дрібницям на роботі і в житті. Одна маленька помилка може коштувати багато чого.

У людей з’явиться прагнення до надмірностей. Якщо солодке, то до нудоти. Якщо відпочинок, то більше, ніж потрібно. Якщо шопінг, то до останньої копійки. Це неправильний і дуже небезпечний підхід, з яким необхідно боротися. Щоб вчасно себе обсмикувати, багатьом з нас знадобиться сумлінна і любляча людина поруч.

Плюси переходу Венери в Овна

Будуть і хороші сторони, хоч їх і вкрай мало. Наприклад, людям буде простіше відокремлювати важливі думки оточуючих від непотрібних порад. У період з 21 березня по 13 квітня люди стануть більш прямолінійними, тому багато неприємних осіб зможуть видати себе марними порадами. Вийде чітко усвідомити, хто вам друг, а хто – недоброзичливець.

У цей період буде діяти принцип «хочеш зробити щось добре – зроби це сам». Це означає, що багато людей навчаться самостійності і самодостатності. Даний період буде непоганою школою життя. Ті, хто вміють виносити уроки з усього пережитого, залишаться у виграші.

You cannot copy content of this page