Венера 8 січня перейшла в знак Козерога. Для любовної сфери життя і для енергетики людей в цілому це не найкраща зміна в положенні планети. Але не варто засмучуватися, адже в цей день відбулася ще одна дуже важлива подія

Енергетика Венери пов’язана з фізичними силами людей, з їх мотивацією, спілкуванням і, звичайно ж, любов’ю. Ця планета при переході в десятий дім гороскопу втратить частину своєї сили, так що амурні справи відійдуть на другий план. Актуальними описані надалі поради та застереження астрологів будуть до 1 лютого.

Що обіцяє нам Венера в Козерозі

По-перше, Венера в Козерозі весь січень буде негативно впливати на людську мотивацію, життєлюбність, запас сил і енергії.

Друге, на що слід звернути увагу, – це ревнощі і жадібність. Планета загострить ці два негативних почуття, що буде вкрай негативно позначатися на стосунках людей між собою. Саме це стане каменем спотикання в спробах вивести любов на новий рівень або зберегти стабільність.

Венера в Козерозі підсилює небажання йти один одному назустріч і прагнення до усамітнення. Але всього цього можна уникнути, якщо знайти собі цікаве заняття. Необхідно забути про любовні пригоди і сфокусуватися на чомусь іншому.

Як уникнути проблем в любові з 8 січня до 1 лютого

Друга важлива подія 8 січня – перехід Меркурія в Знак Водолія. Починається дуже сприятливий час для роботи, покупок, справ і навчання. Таким чином Всесвіт немов говорить нам, що поки успіх в любовній сфері недосяжний, можна сфокусуватися на роботі.

Це підказка, на яку потрібно звернути пильну увагу. Ніщо не відбувається просто так – все в світі збалансовано. Щоб уникнути проблем в любові, потрібно просто думати про щось інше.

Звичайно, невдачі можуть траплятися, навіть якщо людина нічого не робить для їх появи. У такому випадку потрібно зробити зусилля для того, щоб вирішити проблему. Наприклад, якщо раптом з’являться якісь розбіжності з другою половинкою або з близькими людьми, на Венері в Козерозі краще не з’ясовувати стосунки агресивно. Сварки і конфлікти заберуть багато сил, але не дадуть на виході ніякої користі. Це марна трата часу і енергії. Варто пропускати стадію з’ясування відносин і переходити відразу до пошуку компромісів.

Немає нічого поганого в тому, щоб в січні частіше йти на поступки. Так ви зможете не наживати собі нових ворогів. Замість любовних драм і переживань можна почитати книгу, навести порядок вдома, старанніше попрацювати над робочими й особистими проектами.

Найсильніше Венера в Козерозі може насолити тим Знакам Зодіаку, для яких є покровителем: Тельцям, Терезам, Козерогам і Рибам. Цим людям варто сприйняти всі описані вище поради максимально серйозно. Овнам, Дівам і Скорпіонам такий перехід Венери завадить найменше.

Фото спеціально для Особлива