fbpx

Венера переходить в знак Близнюків: сьогодні один з найнебезпечніших днів травня, але в цей день неприємності тільки починаються

Потрібно бути гранично обережними в цей день, але не забувати про те, що негативне положення Венери матиме на вас негативний вплив і потім. Буде потрібно на час поміняти свій спосіб життя.

Які ризики виникають при такому положенні Венери

Це планета, яка дає нам фізичні та емоційні сили, віру в себе і оптимізм. Коли Венера перейде в Знак Близнюків, вона втратить здатність мати на нас позитивний вплив.

Люди відчують занепад сил, небажання працювати і робити щось важливе. Настане період апатії і негативу, особливо на самому початку періоду перебування Венери в Близнюках. Пробуде вона в цьому Знаку до 2 червня. Майже місяць наші сили будуть на нулі або близько до того.

Це матиме негативні наслідки практично у всіх сферах. Люди можуть стати ледачими. Когось Венера змусить йти наперекір своїм засадам, підштовхне до ризиків.

Як подолати проблеми в період з 9 травня по 2 червня

Все досить просто. Головне – не поспішати з прийняттям рішень. Якщо ви покваптеся, то ризикуєте втратити удачу. Щось може піти не так, тому що ви не побачите в поспіху важливих деталей. Намагайтеся ретельніше планувати свої справи, менше слухати непрохані поради оточуючих.

Занепад сил чекає тих, хто не стежить за своїм здоров’ям. Саме тому астрологи радять почати займатися спортом і позбутися від шкідливих звичок. Занепад Венери може призвести до того, що мляве і слабке тіло зламається під тиском. Ви ризикуєте захворіти, відчути сильну виснаженість.

Ні в якому разі не проявляйте жадібності щодо близьких людей. Мова не про гроші, а про час. Даруйте близьким частину свого часу, допомагаючи їм долати перешкоди. Якщо хтось попросить вас про підтримку, намагайтеся не проходити повз. Це істотно зміцнить ваші стосунки і допоможе стати ближче.

You cannot copy content of this page