fbpx

Венера у Леві з 27 червня по 22 липня: які проблеми можуть виникнути в коханні і як їх уникнути

Сьогодні, 27 липня, Венера перейде в знак Лева. Цей перехід досить негативно відіб’ється на удачу в амурних справах і нашому настрої.

Весь цей період буде наповнений труднощами, але перший день перебування Венери у Леві стане найнебезпечнішим. Далі ситуація вирівняється, і основний потік негативу Венери нейтралізується.

Які проблеми в любовній сфері нас очікують

По-перше, пропаде інтерес і мотивація. Самотні люди перестануть прагнути до пошуку другої половинки. З’явиться тяга до самоти, бажанням втекти від реальності і від всіх оточуючих. Можливо, що це підкріпиться зниженням впевненості в своїх силах, в своїй чарівності і харизми.

Друга проблема – це поява перешкод ззовні. Навіть якщо хтось захоче романтики, це може закінчитися чимось неприємним. Хтось може втратити голову і закохатися в людину, стосунки з якою просто неможливі. Той, в кого ви закохаєтесь, може виявитися одруженим чоловіком.

Не буде вистачати енергії на любов. У цей період запаси енергії трохи знизяться, тому багатьом просто не захочеться ходити на побачення: це буде пояснюватися втомою та бажанням відпочити.

Венера в несприятливих для неї знаках Зодіаку, до яких відноситься і Лев, ускладнює спілкування між людьми. З 27 червня стане більше труднощів і непорозумінь. Замість того, щоб шукати компроміс, багато людей почнуть закриватися від проблем, заперечуючи необхідність їх вирішення. Це неминуче призведе до появи негараздів в будь-яких стосунках.

Як досягти успіху в сфері любові

З 27 червня по 22 липня варто не поспішайте з рішеннями. Дізнайтеся трохи краще про людини або проблему, яка виникла між вами. Проаналізуйте поточну обстановку та спробуйте з’ясувати, що саме віддаляє вас від другої половинки. Спробуйте поговорити, але без звинувачень і образ.

Бійтеся любовних трикутників. Не фліртуйте ні з ким на стороні, тому що ваша кохана людина може помститися вам за це, відплативши тією ж монетою. У будь-якому випадку це зруйнує любов, не давши навіть шансу на відновлення довіри.

Обов’язково говоріть приємні слова близьким і коханим. Це дуже важливо, оскільки занепад енергетики Венери може спровокувати появу невпевненості. Друга половинка може засумніватися в тому, що ви її любите. Робіть подарунки і сюрпризи, підігрівати інтерес, робіть компліменти від чистого серця.

Ідіть назустріч. Якщо близька людина попросить вас про послугу, значить, без вас їй просто не впоратися з цією проблемою. Простягайте руку допомоги і не шкодуйте часу і сил на те, щоб зробити чиєсь життя кращим.

You cannot copy content of this page