Венера в Близнюках: 5 речей, які допоможуть знайти любов і змінити життя в липні

Липень пройде під знаком Венери в Близнюках, що створить приємні моменти і можливості в особистому житті. Цей транзит стимулює збільшення романтики, легкості, надає відносинам ніжності, сприяє щирості і розуміння своїх емоційних переваг. В астрологічному світі вважається, що Венера в Близнюках «любить вухами» і допомагає всім, хто шукає своє щастя. Головне, знати, з чого почати шлях до справжнього кохання.

Вплив Венери в Близнюках

Основна функція Венери – це управління партнерськими відносинами і матеріальними цінностями. В період перебування Венери в Знаку Близнюки до людей приходить правильне розуміння любові – звідси легкість в спілкуванні з протилежною статтю, сім’єю і друзями. У цей час може відбутися зміна цінностей: виникне бажання щось різко поміняти в своєму житті і в стосунках.

Астрологи відзначають, що при Венері в Близнюках емоційне життя сприймається із задоволенням. Природно, це позитивно відбивається на сфері особистого життя. Взаєморозуміння між коханими стає простіше, люди знаходять схильність до підвищення чутливості і ніжності, стають уважними і відкритими.

Крім того, в такий час можна зустріти людину, яка послана долею, або відновити ніжні і добрі відносини з минулим партнером. Незалежно від Знака Зодіаку, вас приємно здивує нове, куди більш чітке уявлення про любов. Але не варто забувати і про зустрічні зусилля.

5 речей, які допоможуть знайти любов в липні 2020 року

1. Спілкування. Це може здатися банальним, але щирість в спілкуванні – це ключ до щастя і любові. Коли Венера проходить сузір’я Близнюків, можна не боятися відкрито і чесно говорити з людиною, яка вас цікавить. В цей час емоційний зв’язок стає набагато сильніше фізичнго. Саме спілкування допоможе знайти точки дотику і потрапити в найпотаємніші куточки чужої душі.

2. Позбавлення від установки «любов – це біль». Подібна установка прирікає людей на болючі і образливі стосунки. На щастя, під чуйним керівництвом Венери у кожного буде можливість позбутися від цієї та інших негативних установок, які заважають будувати щасливі стосунки.

3. Любов до себе. Венера – богиня любові, яка допомагає тим, хто цінує і любить себе. Не можна нагодувати людини з порожньою тарілки. Тому, перш ніж полюбити іншу людину, потрібно полюбити себе. У цій любові немає нічого егоїстичного, адже вона є головною умовою для досягнення своїх життєвих цілей. Все, що потрібно, – це прийняти свої недоліки і переваги і почати пишатися собою.

4. Робота над собою. Справжня любов вимагає роботи. Деякі вірять, що як тільки вони зустрінуть відповідного супутника або супутницю життя, то їхнє життя кардинально зміниться, а проблеми і неприємності більше не зустрінуться на шляху. В реальності ж все влаштовано трохи інакше. Так, любов – це глибокий емоційний зв’язок, який здатний подарувати щастя, але потрібно багато праці і терпіння, щоб не дозволити відносинам збитися з правильного шляху.

5. Повага. Венера в Близнюках сприяє щирості і легкості, що, звичайно, допоможе зав’язати приємні романтичні відносини, але не гарантує їх успішного розвитку. Щоб побудувати міцний зв’язок, потрібно буде щось віддавати. І це не синонім «жертвувати». Хворі відносини будується на егоїзмі партнерів, які думають тільки про себе, в той час як найважливіше в любові – це думати про кохану людину, підтримувати її й іноді відмовлятися від якихось своїх бажань на її користь.