fbpx

Венера в Стрільці з 7 жовтня: як захистити себе від проблем в коханні

Сьогодні Венера здійснить свій черговий перехід в новий знак Зодіаку. Цього разу вона перейде в знак Стрільця, в якому планета відчуває себе не кращим чином. Астрологи розповіли про те, як можна захистити себе від проблем в любові.

7 жовтня – один з найбільш несприятливих днів місяця. На жаль, Венера, яка перейде в Знак Стрільця, буде негативно впливати на нас не тільки в цей день, але ще і кілька наступних тижнів – аж до 4 листопада. Дотримуйтесь порад експертів, щоб зберегти і зміцнити любов.

Будьте активними

Справа в тому, то Стрілець – це знак величезної життєвої енергії, який зробить планету сильнішою, але заблокує можливість ділитися цією силою з нами. Проте Венера зажадає від нас, щоб ми відповідали її ритму, тому уникнути проблем в любовної сфері можна за допомогою фізичних вправ, роботи.

В такому випадку у вас буде менше сил на сварки з другою половинкою, на з’ясування того, хто правий, а хто винен. Люди, які будуть байдикувати і дозволяти собі розслаблятися, можуть виявитися в дуже неприємній ситуації. Дівати енергію буде нікуди, тому будь-яка незгода з коханою людиною швидко стане перетікати в сварки і конфліктні ситуації.

Не будьте егоїстами

Стрілець зробить Венеру егоїстичною, адже її енергія буде акумулюватися тільки поруч з нею самою. Те ж саме може очікувати і нас з вами. Намагайтеся допомагати близьким людям, не оминаючи стороною їхні проблеми.

Якщо хтось попросить вас про підтримку, надайте її. Не відвертайтеся від чужих бід. Це стосується не тільки родичів, другої половинки, а й друзів. Будь-яка спроба комусь допомогти зробить вас героєм в очах цієї людини і оточуючих.

Пам’ятайте про духовний розвиток

Любовна сфера зажадає від нас внутрішнього розвитку. Поки Венера буде перебувати в Стрільці, багатьом з нас захочеться знайти відповіді на якісь внутрішні питання, захочеться зрозуміти цей світ і процеси, що в ньому відбуваються.

Можливо, що період з 7 жовтня по 4 листопада нам вдасться зрозуміти справжній сенс любові. Це означає, що перебування планети в Стрільці не таке вже й небезпечне і непередбачуване.

Уникайте тривалих розлук

Друга половинка почне нудьгувати, але це не зміцнить стосунків, а може їх зруйнувати. Віддалення від коханої людини може призвести до появи деструктивних думок.

Також тривалі розставання можуть призвести до зрад, утворення любовних трикутників. Це дуже небезпечний час, коли потрібно тримати вухо гостро і не відходити далеко від коханої людини.

You cannot copy content of this page