fbpx

Верховна Рада планує заборонити подобову здачу квартир

Верховна Рада розробила законопроект про внесення змін регулює правила здачі квартир в багатоповерхових будинках в оренду під офіси та міні-готелі. Про це повідомляє видання «Телеграф».

Артур Герасимов пропонує внести зміни і до деяких статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

А саме, пропонується поправити ст. 150 КУ, додавши текст про використання квартир в багатоквартирних будинках не за призначенням з роз’ясненням відповідальності в разі порушення даного пункту.

Якщо законопроект приймуть, власники квартир можуть здавати їх в оренду згідно затверджених законом правил і нести господарську діяльність лише у випадках, коли не використовується наймана робоча сила і, якщо не порушуються права і інтереси власників квартир у тому ж житловому комплексі.

Читайте також: Долар не оправдав очікування. Курс іноземної валюти на 24 квітня 2019р.

Згіідно цього проекту, подобова оренда буде заборонена, так як здавати нерухомість, яка знаходиться в висотках від 16 поверхів і більше, під офісні приміщення забороняється. Однак, як винятком будуть хостели. Але і їм доведеться відповідати заданим в документі санітарним нормам.
Варто зазначити, що такі правила не розповсюджуватимуться на приміщення, які розташовуються на цокольних поверхах і верхньому поверсі багатоквартирного житлового будинку, які здаються під офіси.

При порушенні цього закону буде передбачено кримінальну відповідальність, а саме штраф у розмірі від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При повторному порушенні закону власнику житла загрожує штраф від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів.

You cannot copy content of this page