Весілля зіграли простенько, нікого не запросивши. А вже наступного дня новоспечений чоловік вийшов кудись і повернувся із дивно одягненою жінкою. Він представив її як Ельвіру і сказав, що це його перша дружина

Катя раніше і не помічала цього дивного парубка з сусіднього відділу. Швидше за все він з’явився у них недавно. Хоча хто знає. Адже тільки після розставання з колишнім хлопцем вона стала звертати увагу на інших чоловіків. Ерік був напрочуд ввічливим з жінками, десь навіть послужливим. І дуже симпатичним. Катя не встигла озирнутися, як у них з Еріком зав’язався роман.

Хлопець весь цей час ставився до неї як до богині, виконував будь-яку примху. Хоча і примх-то у дівчини особливо не було – після ставлення колишнього хлопця ці відносини були для неї ковтком чистого повітря. Через два місяці Ерік покликав Катю заміж. На всі спроби дівчини потягнути час, щоб перевірити міцність їхніх стосунків, відповідав, що любить і хоче бути з нею завжди.

Весілля зіграли простенько, нікого не запросивши. Ерік мотивував це тим, що треба спочатку накопичити грошей на пишну церемонію, а потім запрошувати рідню. Після церемонії в РАЦСі молодята переїхали до нареченого. У його квартиру на околиці міста. Вже наступного дня Ерік вийшов кудись і повернувся із дивно одягненою жінкою. Він представив її як Ельвіру і сказав, що це його перша дружина.

Катя була приголомшена – вона немов потрапила в історичний фільм з якимось дивним східним ухилом. Ерік спробував пояснити, що у них на батьківщині він був зобов’язаний одружитися і що дружину свою не любить. Катя не знала що робити. У такій дивній ситуації вона ще не бувала. І тому вирішила почекати місяць і побачити, що з цього всього вийде.

Ельвіра виявилася скромною, мовчазною дівчиною, яка постійно соромилася дивитися їй в очі. Ненависті Катя до неї не відчувала – навпаки, спливала якась щемлива жалість. Живе ось така молода жінка, ненависна і нереалізована. І у Каті дозрів план. Вона сфотографувала Ельвіру і виклала її фото на серйозний сайт знайомств. Дівчина була симпатичною і тому відгуків було багато. Катя ретельно відсівали кандидатів, поки не натрапила на такого собі Рустама.

Вона запросила його до них в гості, де представила Ельвіру як сестру чоловіка. Ельвірі хлопець сподобався, та й він видно був зачарований кароокою скромницею. Ерік, дізнавшись про затії Каті, спочатку прийняв все категорично, але потім погодився з умовою, що перевірить Рустама на порядність. Адже він як-не-як відповідає за Ельвіру.

Все зрослося. І вже через три місяці вони святкували весілля Рустама і Ельвіри, заодно відзначаючи і своє. Так як треба – з натовпом родичів і посмішками на обличчі.

Фото ілюстративне з вільних джерел