fbpx

Весільні прикмети: чого категорично не можна робити до та після весілля

Мудрість наших предків використовується і понині. Особливо уважні до прикмет ті люди, які хочуть жити в мирі та добробуті. Дотримуйтесь весільніх прикмет, щоб ваш шлюб був довгим і щасливим.

Весільні обряди є частиною нашого життя. Багато пар дотримуються безліч прикмет, які покликані зробити життя молодят яскравіше і щасливішим. Щоб ваше одруження було не просто святом, а й обрядом на щасливе життя, використовуйте вікові спостереження наших предків.

Щасливі весільні прикмети: що можна робити

Щасливою ​​прикметою є розбивання келихи, які молодята випили до дна. Ця прикмета свідчить про те, що пара готова до спільного життя в шлюбі.

Келихи не тільки б’ють, а й зберігають як реліквію і оберіг сімейного щастя. Для цього келихи зв’язуються стрічкою, яка символізує нерозривні стосунки між люблячим подружжям.

За прикметою, вагітна жінка в якості гостя на весіллі обіцяє молодятам швидку появу дітей і благополучне сімейне життя, наповнене щастям і дитячим сміхом.

Якщо самотня людина зустріне молодят, це обіцяє йому щастя і швидку зустріч з другою половинкою, а парам в шлюбі – прекрасні взаємини.

Щасливою ​​прикметою вважається випуск білосніжних голубів. Якщо першим злетить птах молодого чоловіка, то первісток буде чоловічої cтaті. Щастя в сімейному житті обіцяють птиці, які летять разом, а якщо голуби різко полетіли вгору після випуску, то всі мрії молодих збудуться незабаром. Якщо одина з птахів забруднить сукню нареченої, то їй в житті буде везти, а сім’я буде багатою.

Дощик на весілля є прекрасним знаком. Весілля в дощовий день віщує безліч радісних днів після заміжжя.

Перли, подарований чоловіком, принесуть щастя і благополуччя. Якщо прикрасу піднесе найближчий родич, то дружина може використовувати їх як оберіг.

На весілля взуття варто купувати в п’ятницю, щоб сімейне життя було гладким і щасливим. На церемонію в туфельки нареченої і черевики нареченого варто покласти мідні монети, щоб після весілля молоді не потребували грошей.

При виборі весільного букета нареченої варто звернути увагу на квіти. Щасливої ​​прикметою буде складання прикраси з польових квітів, які привернуть в життя пари удачу і благополуччя.

Щасливою ​​прикметою вважається укладання шлюбу під час зростаючого Місяця або в серп. Енергетика нічного світила сприяє множенню почуттів і багатств подружжя. На спадаючий Місяць або в Молодик варто оформляти стосунки імпульсивної парі. За прикметами, спадаюча енергія Місяця забирає зайві хвилювання і допомагає уникати емоційних спалахів.

Щастя принесе весілля в сніговий день. Легкі сніжинки обіцяють розмірене і щасливе життя, а хуртовина віщує союзу неспокійну, але цікаву долю.

За прикметами, фата нареченої забезпечує їй захист від негативу. Довга фата, яка закриває не тільки обличчя, але і плечі, обіцяє щасливе життя в шлюбі.

Прикмети-попередження: що не варто робити на весілля

Гроза або буря – не найвдаліший час для проведення торжества одруження. Таке погодне явище обіцяє подружжю численні сварки, а також швидке розлучення. Однак наші предки вважали, що веселка після негоди нейтралізує погану прикмету.

Чоловіку не можна вступати в калюжі після одруження, щоб не звикати до aлкoгoльних напоїв.

Виходити заміж в куплених самостійно або старих перлинних прикрасах – до суму. Нареченій не варто надягати такі коштовності в день весілля.

За прикметою, нареченій на весілля не можна дарувати білі кали. Ці квіти будуть доречні на пoxoрoнах, а не на торжестві.

Не можна до одруження щоб падали обручки. Прикмета свідчить, що шлюб буде недовгим.

Якщо наречена зламає подбори, то подальше життя в шлюбі буде непростим.

Колючки на букеті нареченої символізують сварки і розбіжності в шлюбі, тому про те, щоб всі колючки були видалені, варто подбати заздалегідь.

Порвана сукня нареченої обіцяє неприємності в спілкуванні зі свекрухою.

Нареченому не можна бачити сукню нареченої до дня одруження. Побачена заздалегідь сукня, особливо якщо воно вже одягнута, обіцяє сварки і конфлікти в шлюбі.

Продаж весільного вбрання обіцяє молодим масу проблем і неприємностей в особистому житті. Якщо вам необхідно продати сукню, то почекайте як мінімум рік. Якщо ж у ваших стосунках є розбіжності, то сукня може принести проблеми наступній парі.

Нареченій варто уважно поставитися до вибору взуття. Туфельки одного тону з сукнею обіцяють бідність.

Нічого доброго не віщують нареченій і босоніжки. За прикметами, таке взуття обіцяє босе, нещасливе заміжжя. У нових туфлях також не варто йти на церемонію, інакше шлюб не занадиться: спочатку краще розносити взуття вдома. Міряти туфлі з усім нарядом неприйнятно – весілля буде сумним. Міняти туфельки після церемонії на більш комфортні – до проблем з чоловіком. Є ризик, що це буде не єдиний шлюб у вашому житті.

Наші предки вважали, що дату весілля переносити неприпустимо. Прикмета свідчить, що молодята просто не будуть щасливі в шлюбі, а проведуть довгі роки в сварках і конфліктах.

Не можна на весілля дарувати годинник. Він вважається символом відпущеного молодим часу. Якщо годинник зупиниться, то біда негайно постукає в двері.

Небажано дарувати молодим дзеркало. За прикметами, такий подарунок може стати причиною безлічі конфліктів, а також залучити в будинок негатив.

Порожня ваза також знаходиться під забороною. Цей предмет обіцяє молодим бідність, тому вазу дарують обов’язково з будь-яким додатком у вигляді квітів або грошей, захованих всередині.

За прикметами, подаровані свічки символізують тривалість відносин подружжя. Як тільки вони догорять, подружжя розлучаться.

Будь-які фонтанчики, які чудово виглядають в інтер’єрі, будуть недоречним весільним подарунком. Вони символізують безліч сліз, які проллє чоловіка в шлюбі.

Надмірно яскравий букет нареченої обіцяє скандали.

Не можна давати свою обручку на примірку. Ця сімейна реліквія оберігає спокій і щастя молодят, тому не повинна взаємодіяти з чужою енергетикою.

За прикметами, а також церковним звітом, весілля не можна проводити під час посту, тому що в ці дні вінчання не проводяться. Шлюб, не представлений на Небесах, не вважається дійсним.

Не можна допускати, щоб свідки нареченого і нареченої були одружені або були розведені, інакше життя молодих буде сповнена труднощів.

Поганою прикметою вважається запрошувати в якості свідка нареченої її сестру. Це не принесе щастя молодим.

За прикметою, коротка весільна сукня обіцяє нареченим коротку спільне життя.

Джерело.

You cannot copy content of this page