fbpx

Весна не може піти без неприємного сюрпризу: 30 травня Меркурій став ретроградним і пробуде в такому стані майже до кінця червня. Астрологи розповіли, чим буде небезпечний цей період для всіх нас

Меркурій – планета, яка відає фінансовими потоками, але на цьому сфери впливу планети не закінчуються. Це означає, що проблеми торкнуться декількох сфер життя.

Фінансові проблеми

Починаючи з 30 травня багатьох з нас покине удача в роботі і фінансовій сфері. Це стосується безпосереднього поводження з грошима. Наприклад, хтось може переплатити зайві гроші за товар або послугу. Можливий обман з боку продавців. Варто уникати дорогих придбань, тому що вам можуть продати товар, який далекий від ідеалу в плані якості.

Меркурій позбавляє нас пильності, тому ви можете забути взяти здачу, купити щось невідповідне. Це означає, що гроші краще перевіряти, не відходячи від каси. Меркурій буде перебувати всі ці дні в Близнюках, тому проблеми і небезпека стануть виходити від оточуючих людей. Це буде часом розквіту шахрайства, обману.

З 30 травня наживатися на простих людях будуть казино, букмекери. Якщо вам пощастить, краще зупинитися на цьому і більше не ризикувати. Якщо ви програєте, то астрологи тим більше не радять продовжувати грати з долею в кішки-мишки.

У червні також краще не давати нікому в борг і не оформляти кредитів. Гроші, дані комусь в борг, можуть не повернутися. Кредит, який ви оформите, може принести вам купу неприємностей. Словом, потрібно жити за коштами і не поспішати з рішеннями. У червні потрібно намагатися позбуватися від боргів, а не влазити в них.

Інші небезпеки ретроградного Меркурія

Починаючи з 30 травня будуть ослаблені інформаційні потоки. Це означає, що все, що відбувається буде представлятися зовсім не таким, яким воно є насправді. Нас чекає час розквіту пліток і брехні. Дуже сильно ускладниться пошук нової роботи, процес отримання нових знань. Важко буде проходити підготовка до іспитів.

Також люди стануть цуратися контактів. Поміж ворогами прірва може збільшитися ще більше, а друзі можуть перестати довіряти одне одному. З 30 травня настане час скандалів. Меркурій зіштовхує людей лобами, тому намагайтеся нікому нічого не доводити. Це дуже невдалий час для спільних справ, для знайомств. Найменше втратять в продуктивності ті, хто працює в поодинці.

Також проблеми чекають всіх, хто збирається вирушити в дорогу в цей період. Якщо і планувати відрядження чи відпустку, то на самий кінець ретроградності Меркурія – на другу половину червня.

You cannot copy content of this page