fbpx

Весняне рівнодення дає початок новому астрономічному року, і ця подія відіграє величезну роль в житті людей. В цей час кожен може змінити життя на краще, ось як саме

В 2021 році весняне рівнодення відбудеться 20 березня і ця доба буде наповнена позитивною енергетикою. Незважаючи на те, що прогнози сприятливі, астрологи рекомендують уважно ставитися до подій і не ігнорувати внутрішній голос. Підказки астрологів допоможуть провести суботу на позитивній хвилі і дадуть рекомендації про те, що можна і не можна робити в цей день.

Що можна робити 20 березня

Залучати удачу. Початок нового астрономічного року – час, коли важливо залишити за спиною біди і налаштуватися на удачу. У день рівнодення прийнято залучати в життя успіх, налаштовуючись на нові перемоги і досягнення.

Звільнятися від шкідливих звичок. Від будь-якої звички, що заважає щасливому життю, а також внутрішніх блоків свідомості можна позбутися, і весняне рівнодення прекрасно підходить для втілення в життя цього завдання.

Залучати любов. Весна – час, коли пробуджується не тільки природа, а й серця. У день рівнодення кожен зможе залучити в життя любов і налагодити сімейні стосунки, забувши про конфлікти.

Загадувати бажання. Енергетика простору благоволить до виконання заповітної мрії, тому в день весняного рівнодення можна зробити карту бажань, щоб мрії втілилися в життя.

Що не можна робити у весняне рівнодення

Потурати поганим емоціям. Відомо, що як зустрінеш рік, так його і проведеш, тому астрологи рекомендують почати новий життєвий цикл з позитиву, залишивши в минулому все те, що боліло і вело до неприємностей.

Провокувати конфлікти. У день рівнодення агресія і злість стануть джерелом бід і проблем на довгий час, тому так важливо відмовлятися від будь-яких негативних поривів і обходити стороною агресивно налаштованих людей.

Бажати зла. Будь-який прояв негативу в день весняного рівнодення повернеться до того, хто не стриманий в емоціях. У цей день не можна бажати нікому нічого поганого ні на словах, ні в думках. Серйозні невдачі чекають тих, хто замислить проведення чорних ритуалів.

 

You cannot copy content of this page