Весняне сонцестояння: ми вступаємо в перемінний період розквіту життєвих сил та нових можливостей

Ми тільки вступаємо в період весняного сонцестояння, та життєвих сил з розквітом нових можливостей. Однак не всі відчувають цей заряд енергії наприкінці зими та на початку весни. Значна частина людей відчуває цю зміну абсолютно протилежним чином.

Весняне сонцестояння може ефективно послабити нашу ауру. Ми можемо спостерігати погіршення самопочуття, емоційну нестабільність, стани апатії або стійкий стан втоми або фізичної слабкості організму.

Весняне сонцестояння – це період, коли закінчується зима і починається весна. Зазвичай це збігається з датою весняного рівнодення, хоча це не є суворим правилом. Найбільш помітні наслідки цього сонцестояння припадають на березень і квітень. Час, коли ми спостерігаємо зміну клімату.

Погодні умови динамічно змінюються. Раптове підвищення температури і тиску може негативно вплинути на людей, чутливих до змін погоди. Особливо після зими, коли температура дуже низька, ми проводимо більше часу в приміщенні, ми проводимо менше часу на фізичні вправи на вулиці і, перш за все, у нас обмежений доступ до сонячного світла.

Змінюється і аура. З сірої та морозної зимової аури ми входимо в період, коли природа починає фарбуватися, цвіте рослинність, дні стають все більш сонячними. Оскільки ця зміна відбувається раптово і динамічно, люди, які відчувають більше енергії, будуть особливо схильні до неприємних наслідків і недуг.