fbpx

Вхідні двері: якими вони мають бути, щоб в будинку оселилися щастя, достаток та благополуччя

Правильно підібрані двері і відповідний дизайн допоможуть вам зробити енергетику будинку позитивною раз і назавжди. Намагайтеся дотримуватися цих порад, які збиралися і поліпшувалися століттями.

Колір дверей

Найважливіше для дверей – це колір. У фен-шуй велике значення приділяється вибору відтінків, тому що кожен колір несе в собі особливу енергетику. Перше важливе правило – максимум два кольори для одних дверей. Монотонні двері будуть кращі, але два кольори теж добре. Якщо їх буде більше, то загубляться властивості кожного з них. Джерело.

Якщо у вас не приватний будинок, а квартира, то краще за все використовувати чорні двері, сірі, бежеві або дуже-дуже темні. Справа в тому, що в багатоквартирному будинку маса енергетичних потоків – як позитивних, так і негативних. Тому чорний, бежевий, сірий колір або їх симбіоз – це відмінний вибір для того, щоб не накликати біду ззовні.

У приватному будинку червоні двері будуть дуже хорошим вибором, тому що поруч немає інших квартир, в яких можуть жити вороги або недоброзичливці. У випадку з приватним будинком двері виходять на вулицю, а там позитивна енергія вільно циркулює.

Важливо пам’ятати про те, що колір дверей або набір кольорів і малюнок повинні бути ідентичними зовні і зсередини. Це необхідно для посилення ефекту. Крім червоного, чорного і нейтральних кольорів, можна фарбувати двері в синій або зелений. Сині двері відлякують погані думки, а зелені допоможуть зберегти взаєморозуміння між домочадцями.

Візерунки

Смуги. Вертикальні смуги добре відштовхують негатив. Це дуже сильний оберіг, причому смуги можуть бути ледь помітними. Такий будинок буде надійно захищена від пpистpіту, псування, поганих гостей. Горизонтальні смуги залучають позитивну енергію. Краще не змішувати горизонтальні і вертикальні візерунки.

Гострокутні візерунки. Такі візерунки посилюють захист від негативу, створюючи якусь енергетичну ізоляцію в будинку. В такому випадку не рекомендується тримати вдома кактуси, так як приміщенню потрібен вихід для негативу, а гострокутні візерунки його блокують. Такий малюнок допомагає відновлювати фізичні сили.

Круглі візерунки. Це хороший вибір для тих, хто любить багато спілкуватися і вважає за краще не залишатися надовго в самоті. Це хороший вибір для великої родини або для самотньої людини. Такі візерунки допомагають шукати другу половинку. Круглі візерунки допомагають у фінансових справах і творчій роботі.

Талісмани

Підкова. Підкову розміщують всередині. Якщо повісити її кінцями вгору, вона буде захищати будинок від негативної енергетики і злих людей, пpиcтpіту. Добре поєднується таке розташування підкови з чорнми або сірими дверима. Якщо повісити її кінцями вниз, то вона буде залучати творчу енергію. Таким чином підкову краще вішати на червоні або сині двері.

Червона стрічка. Стрічку краще вішати на стіну перед дверима і на самі двері теж. Вона може бути маленькою і непомітною – її нема чого робити великою. Вона повинна бути зроблена з натурального матеріалу, бажано з вовни. Вона оберігає мешканців будинку або квартири від нещасть і злих людей.

Хороші талісмани, які можна повісити на двері: ловець снів, конюшина, пір’я птахів.

Інші поради фен-шуй для вхідних дверей

Двері повинні відкриватися всередину. Так в приміщення потраплятиме набагато більше позитивної енергії. Це не зовсім зручно, але так дійсно буде набагато краще. Якщо вони відкриваються назовні, це не принесе біди, але таке розташування дуже суперечливе.

Не варто вішати дзеркало навпроти вхідних дверей, тому що воно не тільки буде відображати негатив, а й все хороше залишить за порогом. З цієї причини не можна вішати дзеркала на тій же самій стіні, де знаходяться двері. Дзеркалам саме місце з боків, щоб вони створювали коридор.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які стануть неймовірно щасливими у квітні

Найкращий матеріал – дерево. У такому будинку люди будуть менше хворіти, швидше відновлювати сили і краще спати. Металеві двері – це кращий вибір для захисту. Люди в такому будинку будуть захищені від недоброзичливців і всього поганого. У багатоквартирному будинку металеві двері – кращий варіант.

Зовні в приватному будинку по боках від дверей краще розташувати рослини, які плетуться типу троянд. У квартирі можна зробити те ж саме, але зсередини. Це корисно для очищення енергетики і для залучення удачі.

Зрозуміло, двері не повинні скрипіти і виглядати пошарпаними. Їх потрібно мити, чистити, змащувати.

You cannot copy content of this page