fbpx

“Від пацанки до панянки-3” Як змінився гардероб учасниць після проекту

Зустрічають по одягу” — ця непорушна істина актуальна завжди, і по гардеробу дівчини про неї можна багато чого зрозуміти. З чого повинен складатися гардероб справжньої леді, а чого в ньому бути не може? Про це розповіли учасниці реаліті Нового каналу “Від пацанки до панянки”.

Минулої середи в ефір вийшов останній випуск проекту “Від пацанки до панянки” 3 сезон від 21.05.18. У ньому нарешті сформулювалася трійка фіналісток, одна з яких стане головною панянкою країни вже в цю середу.

Пацанок навчили багатьом новим речам у проекті, єдине, що майже не змінилося в їх житті — гардероб.

Юля “Поляша” Поляніна. Мій гардероб особливо не змінився. Звичайно, нам у школі розповідали, що у панянок повинні бути плаття, спіднички, колготки і туфлі на підборах. Але це не про мене. У мене є одна пара чобіт на підборах, але я вдягаю їх дуже рідко.

Читайте також: Втратив хрестик жди біди. Народні повір’я і прикмети пов’язані з натільним хрестиком

Яна Ковальська  В гардеробі  пацанки не передбачені туфлі, босоніжки, сукні. Там все “спортивне”: штани, кеди — щоб було зручно втекти або комусь врізaти. У панянки ж строгий стиль. Можна подивитися на пані Фреймут і зрозуміти, як одягаються пані.

Діна “НЛО” Абу Зейтер. Якщо говорити особисто про мене, то я і раніше могла надіти плаття, якщо треба було кудись одягнутися. В інших же випадках вибирала одяг з розряду “щоб було зручно по райончику пройтися”. Зараз теж люблю спортивний стиль, але одяг підбираю більш ретельно. А не як раніше — що перше з шафи випало, в тому і пішла.

Даріана Семидоцька Пацанки не стежать за трендами, не думають, що у них в гардеробі повинна бути спідниця-олівець або шифонова блуза. Що в секонд-хенді є, то і у пацанки в шафі лежить: подерті речі вважаються самими улюбленими. У пані ж таких взагалі не повинно бути.

Даша “Модель” Куровська У панянки в гардеробі сукні, спідниці. Я ж в плані одягу залишилася пацанкою — продовжую любити джинси, сорочки і кросівки.

Джерело

You cannot copy content of this page