Від яких чоловіків точно не варто йти. Жінкам це потрібно знати

У вас була любов

Зійшлися ви на цих бурхливих емоціях — з невгамовними метеликами в животі, з бажанням бути з ним поруч більше, ніж годин у добі, з кілометрами милих повідомлень в соцмережах. Одним словом, ваші відносини зароджувалися правильно, тобто ви не чатували його за рогом, сім’ї з дітьми не відводили так і в статусі коханки, яка вічно чекає не перебували. Джерело.

Коли чоловік лицарем на білому коні вас домагався і завойовував, на побаченнях дивував і ваші проблеми вирішував, то й тікати одного разу, бо щось не клеїться, відразу теж не варто.

Любов дійсно може згасати, а ваша пара цілком може перебувати на одній з семи ступенів любові, де найскладніший — період відрази.

Читайте: Я -заробітчанка. Пам’ятайте, дорогі дівчата й жінки, в житті немає нічого важливішого від наших дітей. Гроші — набута річ, а діти — сенс життя

Його не можна назвати негідником Ось скільки б ви на нього не ображалися і не лаялися з приводу не викинутого вчасно сміття, розкиданих по будинку речей і навіть відсутності належної уваги і ласки, він все одно не потрапляє в стандартний список негідників.

Тобто гроші у вас не тирить, борги на вас не вішає, не вештається десь ночами в незрозумілих та невідомих компаніях, не зраджує та з пляшкою не поріднився.

Весь його гріх у принципі полягає в звичайному непорозумінні, яке найчастіше називають «не зійшлися характерами», а ці проблеми насправді легко вирішуються.

Він справляється з чоловічими обов’язками

Як не крути і не верти, але ви не можете заперечувати того, що з чоловічими обов’язками він все-таки справляється, тобто забезпечити може, горою за вас постоїть, складну життєву ситуацію розрулить і з дитиною точно впорається. І вже якщо зовсім по-чесному, то суть розбіжностей знову ж таки має більше емоційний характер: вам ввижається, що нині ви стали зовсім різними, пішли діаметрально протилежним шляхом, або зовсім вам останнім часом здається, що ви стали жити з чужою людиною. З такими думками в голові теж не варто стрімголов бігти — вони можуть бути не тільки оманливими, але і тимчасовими.

Ви пам’ятаєте момент, коли все стало погано

Ви можете з упевненістю сказати, коли стався розлом у відносинах. Тобто у вас був такий період «до», коли жилося солодко-шоколадно, але потім, наприклад, почалися непереборні труднощі на роботі, тривала криза, і ви тиском кредитної відповідальності відкрили у чоловіка звіра. Іноді буває, що розгубленість в стабільних відносинах виникає через народження дитини: багато жінок переживають затяжну післяпологову депресію або вічну втому, а чоловіки не розуміють, як правильно підтримати дружину в цей, здавалося б, щасливий для сім’ї момент.

Якщо він хоче зберегти сім’ю

І самий головний показник того, що з відносин бігти точно не потрібно, — це фактичне ставлення чоловіка до вас. Якщо він відверто зізнається, що не хоче втрачати сім’ю, стосунки, якщо він не знесилений сварками настільки, що або розлучатися, або з даху стрибати, якщо він готовий йти на компроміси і боротися, то такому товаришеві обов’язково потрібно допомогти і дати шанс.

Адже наше життя буває настільки багатогранним, що ми самі можемо деколи плутатися і губитися, а значить, і світло в кінці тунелю, і баланс у відносинах треба шукати в тандемі, адже один, як відомо, в полі взагалі не воїн.