Відчистити міжплиточні шви, відбілити і продезинфікувати можна досить швидко і за копійки. Ось 5 найбільш ефективних способів

Іноді, якщо ми нічого не робимо, шви на плитці стають чорними, і все важче стає очистити їх від бруду.

Аміак і гаряча вода

Цей склад допоможе впорається з брудом, який зазвичай накопичується в плиткових швах. Доцільно проводити ретельне очищення кожні 3 місяці (збігається зі зміною сезону), особливо в тих місцях, які знаходяться поблизу робочої зони плити або близько до води, де зазвичай накопичується більше жиру, пару і вологи. Аміак відмінно дезінфікує оброблену зону. Коли чистите, відкрийте вікна для провітрювання.

Сода, оцет і гаряча вода

Ми вже говорили про вплив соди. Це ідеальне рішення для швів. Сода допомагає усунути будь-який бруд, а також продезінфікувати будь-яку поверхню і, звичайно ж, бруд, який може накопичуватися в швах, швидко усувається цим інгредієнтом. Вам просто потрібно змішати її з білим оцтом (також відмінним дезинфектором) і з дуже гарячою водою. Нанесіть безпосередньо на шви, а потім видаліть суміш зубною щіткою.

Очищення швів за допомогою перекису і пароочисника

Перекис водню є відмінним інгредієнтом для боротьби з цвіллю, яка зазвичай знаходиться в ванних кімнатах через накопичення вологості або відсутності вентиляції. Перекис водню може бути нанесений безпосередньо на шви. Якщо ви бачите, що не отримаєте бажаного ефекту, використовуйте пароочищувач з водяною парою, і ви отримаєте неймовірні результати.

Відбілювач для дезінфекції та усунення грибків

Чи є кращий інгредієнт, більш дезінфікуючий поверхню, ніж відбілювач? Ну, це ще один з наших трюків, які не терплять невдачу при чищенні плиткових швів. Це правда, що має сильний запах, але його потужний ефект вартий того.

Що потрібно зробити, так це змішати луг у відрі з гарячою водою і нанестина шви плиток. Якщо вони дуже брудні, ви можете безпосередньо нанести відбілювач на шви без гарячої води. Ви побачите, який неймовірний результат виходить і попрощаєтеся з мікробами.

Читайте також: Секрет білосніжної ванни за 5хв. Без жодних зусиль і затрат, а збиралися вже нову купувати

З оцтом я можу майже все

Оцет бореться з цвіллю і грибком майстерно і може бути застосований в будь-якому місці будинку, особливо на кухні та у ванній кімнаті. Він здатний видалити бруд без змішування з водою. Дозвольте оцту діяти кілька хвилин на швах, щоб його ефект був потужнішиим.

Є ще більш потужний спосіб: для дезінфекції скористайтеся сумішшю з однієї столової ложки оцту, чайної ложки пом’якшувача, столової ложки аміаку і теплої води (2/3 ст.). Ніколи не застосовуйте мило, так як воно складається з лугів, які допомагають цвілі розмножуватися.