Відкриються “ворота долі”: як загадати бажання в особливий день 07.07 і що потрібно зробити, щоб спіймати удачу і знайти щастя

Дату 07.07.2021 нумерологи називають «воротами долі», стверджуючи: в цей час навіть неможливе можливо, і найсміливіші бажання мають шанс здійснитися. Для цього просто потрібно правильно сформулювати свій «посил Всесвіту».

Наявність двох сімок в цій даті здатне зробити цей час щасливим по максимуму, адже здавна сімці приписують справжню магічну силу, божественну енергетику, яка приносить неймовірну удачу і везіння. Згадайте хоча б сім кольорів веселки, сім енергоцентрів – чакр у людини, або навіть просто – сім днів тижня.

Саме за таку кількість днів Всевишній створив все живе на Землі. Тому сімка наділена особливою вірою в добро і краще, розуміння і духовністю. Тому нумерологи закликають не лаятися і не сперечатися в цей день, не поширювати негатив, адже може спрацювати закон бумеранга, і на довгий час можна «втягнути» цим самим негативом смугу невдач в своє життя.

7 липня 2021 року – це час мудрості і духовного зростання. Цей день ідеально підходить для пізнання, навчання, освоєння нової інформації.

День 7 липня 2021 року припас для людей незабутні позитивні події. Однак є головна «умова щастя», попереджають нумерологи. Адже все хороше прийде лише до того, хто по-справжньому відкритий для щастя, навколишнього світу і творить добро.

В цей день, який називають дзеркальною датою, можна і потрібно починати нові справи і проекти, а також вирішувати всі застарілі питання. Все має пройти, як «по маслу», запевняють експерти по числах.

Сімка – це потужний захист. За словами окультистів, оновлення людського організму відбувається кожні сім років, тому і день 07.07.2021 наповнить нас здоров’ям і життєвими силами.

Це дуже сприятливий час і в сфері особистих взаємин. Наприклад, можна визнаватися в почуттях, йти на примирення, зробивши перший крок назустріч, відновлювати стосунки, які з якоїсь причини «законсервувалися».

Це дуже гарна дата, коли можна почати життя з чистого аркуша.

Нарешті, для будь-якої людини в «день сімок» може посміхнутися неймовірне везіння, енергетика удачі і захист від різноманітних негараздів.

Як залучити удачу і правильно загадати бажання

Отже, першою умовою є саме відкритість світу, щирість і доброта. У цей день ні в якому разі не можна, щоб матеріальне благополуччя вийшло на перший план, «перекривши» духовні цінності.

Також нумерологи радять намагатися побачити і порахувати сімки в номерних знаках машин, на будинках, трамвайних квитках і так далі. Кажуть, чим більше сімок ви таким чином «назбираєте» в цей день, тим більше грошей «заведеться» у вашому гаманці.

Для того ж, щоб бажання, загадане в дзеркальну дату 07.07.2021, збулося необхідно знати деякі важливі умови і правила.

Як «посилити» бажання часом?

Для початку, необхідно вибрати час, коли згадати своє заповітне бажання. Найкраще робити це вранці в 07.07, або ввечері в 19.07. Сконцентруйтеся на бажаному за одну хвилину до настання цього самого часу, висловіть його вголос і максимально візуалізують те, що хочете отримати.

Як правильно загадати бажання?

Правила дуже прості:

промовляти про бажане в теперішньому часі, як ніби ось саме тут і зараз ви це отримуєте;

озвучте період, коли ви чекаєте здійснення бажання;

формуйте своє «хотіння» максимально зрозуміло і чітко, без будь-яких підтекстів і умов;

візуалізують бажане, уявіть це «в картинці»;

вірте самі в те, що це можливо і обов’язково збудеться.

Нарешті, ваше бажання повинно стосуватися тільки вас, і не має шкодити іншим людям.