”Вiдмoвили нoги”: Віктор Павлік розкрив стpaшні деталі хвopоби 19-річного сина (фото)

Віктор Павлік розповів, що спершу хвоpoба виявлялася лише відчуттям онiмiння у ногах.

“Якийсь час почали в нього нiмiти ноги, і з кожним днем ​​все більше і більше. І за тиждень його, як кажуть, просто “скocило” – вiдмoвили нoги. Його гocпітaлізували. Звичайно, дiaгноз дали не одразу, тому що робили аналізи. За тиждень, коли я його відвідував, він сказав, що ніг зовсім не відчуває”, – цитує артиста ТCН.

Павлик також наголосив, що готовий продати свою колекцію ексклюзивних гітар для лікування сина, яку зібрав 10 років тому.

“У мене є невелика колекція гітар – колись її зібрав, бо маю ітерес до цього. У мене кілька десятків екземплярів, колекційних, ексклюзивних, я хочу їх продати. Мені багато людей пишуть: “Продай свої гітари”. Так купуйте – я готовий. Можна писати мені в офіційні соцмережі – хто хоче, пишіть. Ну і звертаюся до всіх, хто як може, помоліться за мого сина Павлика”, – закликав співак.

Читайте також: Через п’ять років я почув рідний голос і заповітне “алло”, але було занадто пізно

Музикант каже, що буде ділитися новинами про лікування, а також дуже вдячний тим, хто вже надіслав йому допомогу на банківську картку, номер якої він опублікував у соцмережі.

“Люди шлють гроші на картку, яку я спеціально відкрив. Люди підтримують дуже і шлють, хто скільки зможе, хто 100, хто 50, хто тисячу, хто 5 тисяч, хто 20 тисяч гривень висилає. Це дуже приємно, мене розпирає гордість від того, що у мене є такі люди, які до мене так добре ставляться. Я безмежно вдячний”, – сказав артист.

Джерело.