fbpx
Поради

Відома астрологиня розповіла, коли у грудні підстригати волосся аби розбагатіти

Експерт у галузі метафізики вважає, що навіть стандартний похід у перукарню чи салон краси здатний вплинути на подальші плани та події у вашому житті.

Шанувальники астрології не беруться до справ, поки не ознайомляться з прогнозом на найближчі дні, де експерти розповідають про добрі періоди та заборони, які здаються незнайомими з тонкощами науки про зірок досконалим абсурдом.

Фахівець у галузі метафізики вважає, що навіть стандартний похід у перукарню чи салон краси здатний вплинути на подальші плани та події у вашому житті. Причому вирушати на б’юті-процедури експерт рекомендує у конкретні числа грудня.

Стрижка у певний день, зокрема, покращить матеріальне благополуччя та підвищить шанси на отримання вигідної посади. Якщо людина довгий час перебуває у пошуках роботи, зірки віддячать її за дотримання правил раптовими сюрпризами.

Ось чарівні дні цього місяця — 20 та 26 грудня. Саме в ці дати рекомендовано записатися в салон.

Стрижка у грудні посилить “грошовий потік”, вважає експерт. Однак у процесі слід зважити на кілька нюансів. Головне, щоб зачіску допомагав вам оновлювати професіонал своєї справи. Самим за ножиці в ці дні краще не братися.

Крім того, в зазначені дати несподівано для вас може здійснитися заповітне бажання, знайти раніше втрачену річ. У ці дні фахівець з зірок рекомендує робити приємні покупки для себе і для близьких – доброта окупиться сторицею, робить висновок астролог.

You cannot copy content of this page