Відомий продюсер розкрив причини втечі українських зірок до Росії

Українські зірки рвуться виступати в Росії через високі гонорари і численні нагороди.

Про це розповів екс-продюсер співачки Наталії Могилевської, музичний журналіст і критик Олександр Ягольник в інтерв’ю “Главкому”.

“У два-три-чотири рази більші, ніж у нас. Там зазвичай гуляють набагато більше, ніж у Києві, і коштів більше витрачають на концерти. На жаль, наші артисти не дуже розуміють, що їх чекатиме, коли Росія прозріє. А росіяни врешті-решт зрозуміють, що цих артистів не просто так бойкотували в Україні, з якою хочеться дружити”, – заявив він.

За словами Ягольника, в результаті в РФ впаде “пелена з очей”. Адже ці артисти для патріотичного суспільства були і є колабораціоністами і зрадниками.

Читайте також: Інна Цимбалюк: з “пишки” в “Міс Україна-Всесвіт”

“В Росії, між іншим, зрадників також не люблять. Але наразі українці на хвилі популярності й будуть стригти там бабло, аж гай гуде. Враховуючи, що після подій навкруги нашого Закону про роялті, коли авторську українську спільноту однозначно підтримав Трамп, росіяни пообіцяли подвоїти свої авторські виплати, наші колаборанти суттєво зароблятимуть ще у на ротаціях у медіа”, – підкреслив продюсер.

Ягольник також зазначив, що стосовно талантів на російському ринку можна не переживати.

“Це просто така зараз мода – підкреслювати, як люблять українців у Росії. Нехай наші поки користуються тим, що вони в фаворі”, – резюмував він.

Джерело.