fbpx
Здоров'я і краса,  Поради

Відповідь вчених, яка кава корисніша з кофеїном чи без

Кава та кавові напої не тільки здатна допомогти прокинутись та збадьорити. Науковці виявили нові корисні властивості кави. Джерело

Американські фахівці з Університетів Огайо та Каліфорнійського організували незвичайне дослідження, яке підтвердило, що правильне споживання напоїв з кофеїном може не тільки бадьорити, а покращувати якість працездатності і уважність.

Науковці зібрали 72 студентів, яких не попередили про справжню ціль експерименту, пояснивши, що вони мають просто обрати тему для групової дискусії. Добровольцям також запропонували каву, начебто від нового бренду, який треба продегустувати.

Читайте також: Матері вона сказала, що нікому не потрібна, тому що безплiдна

Студенти частково випивали новий напій з 270 мг кофеїну до початку обговорень, а частково – опісля них. Виявилось, що кава покращувала якість командної роботи, дозволяючи колективу створювати хороші ідеї.

“Вживання кави для виконання завдання покращило працездатність колективу у 1,4 раза у порівнянні з тією командою, яка пила каву після обговорень”, – пояснюють науковці.

До слова, схожий експеримент зі студентами, які дегустували каву з кофеїном і без, показав, що саме звичайна кава все-таки покращує здатність працювати ефективно.

You cannot copy content of this page