fbpx
Життя

Віка розлучається з чоловіком. Близько місяця тому вона з’ясувала, що Андрій їй зраджує. Ні, вона не читала його повідомлення, не рилася в кишенях, не вистежувала його. Все виявилося набагато простіше

Півтора місяці тому чоловік повідомив їй, що його відправляють у термінове відрядження на два тижні з колегою-чоловіком. Колегу вона цього знала, так і терміновому відрядженню не здивувалася, бо робота чоловіка передбачала періодичні відрядження на тиждень-два.

Загалом, ніщо не віщувало нічого дивного, чоловік благополучно відчалив. Через тиждень, гуляючи по торговому центру, вона стикається до тим самим колегою чоловіка, з яким її благовірний повинен був відправитися у відрядження.

– Привіт! А ви вже повернулися з Туреччини? – запитав він Віку.

– З якої Туреччини? – здивувалася вона.

– Ви ж зараз з Андрієм у відрядженні повинні бути …

– У відрядженні? – тепер уже настала його черга дивуватися.

– У нас не було заплановано ніяких відряджень на найближчі чотири місяці. Андрій взяв відпустку на два тижні, сказав, що ви в Туреччину їдете.

Загалом, хитрий Андрій сказав на роботі, що їде з родиною у відпустку, дружині набрехав про відрядження, а сам в цей час умотал на море вгадайте з ким? Правильно, з коханкою! Нею виявилася його колишня колега, яка пропрацювала у них півроку. Але за ці півроку між нею і Андрієм проскочила іскра, і навіть після її звільнення вони не припинили стосунки.

Для Вікторії це, звичайно, був удар. Вона сидить в задушливому місті з дитиною, а чоловік розважається на побережжі моря з якоюсь бабою. Терпіти вона це не стала і, не чекаючи повернення чоловіка, зібрала речі, взяла дитину і поїхала до батьків у село.

Коли чоловік повернувся і не виявив дружини вдома, почав вишукувати її по всім друзям і знайомим. Коли знайшов, довго вибачався, казав, що це у нього несерйозно, що не хоче втрачати сім’ю. Але Віка вирішила, що з таким йолопом далі жити не хоче. Мало того, що зраджував, так ще й спалився таким безглуздим чином.

Фото ілюсторативне – iStock

You cannot copy content of this page