Віктор сидів на весіллі сина та згадував свою дружину. Ось уже 6 років, як він її не бачив, і 5, як навіть не чув її голосу. Може й правду кажуть люди, що і Італії у не давно інша сім’я

Ярина та Віктор побралися, коли дівчині було всього 18 років. Після народження другої дитини Ярина вирішила поїхати на заробітки закордон, і з того часу діти й чоловік бачили її всього два рази, навіть телефонувати додому перестала.

Віктор сидів на весіллі сина та згадував свою дружину. Ось уже 6 років, як він її не бачив, і 5, як навіть не чув її голосу. Після того, як приїхала вдруге додому за довгі роки, дружина навіть телефонувати перестала, хоча залишила тут двох діточок, дарма, що вони вже дорослі стали. Джерело

Віктор думав, і як там у неї серце не болить за дітей, чи хоч згадує вона їх. А сусіди тихенько перемовлялися: «Що ж це Ярина навіть на весілля до сина не з’явилася? Чи ж правда, що нову сім’ю там створила, вони ж з Віктором навіть не розлучені?».

А побралися Віктор та Ярина, коли їй та йому було всього по 18 років. Згодом дівчина народила доньку, а потім і сина. Віктор працював вантажником на заводі, і грошей весь час не вистачало. Ярина бідкалася, що стала схожа на «бабу», хоча мала всього 23 роки: ні купити модного нового одягу, ні зачіску зробити, ні манікюр не могла.

А подруги, які ще не мали ні чоловіка, ні дітей підливали масла у вогонь: «Ти ще ж молода, тобі вчитися чи хоча б гарну роботу знайти, погуляти ще треба. А ти поглянь на себе, на кого ти стала схожа?».

Люди з їхнього містечка почали їздити на заробітки закордон. І подруги Яринині теж. Вони привозили багато грошей, дозволяли собі гарний відпочинок та виглядати стали як справжні леді.

Ярина тихо заздрила та плакала дома в подушку. Поки одного разу Світлана не сказала: «А чого тобі вдома сидіти, поїхали з нами. Я тебе на роботу влаштую. Уже через два роки ремонт зробиш, машину купиш та відпочивати закордоном будеш!». Ярина відповіла, що не має грошей на візу та закордонний паспорт, та й тут у Світлани відповідь була готова: «Я тобі позичу, а ти мені з першої зарплати віддаси».

Віктор був проти того, щоб Ярина їхала закордон, та й діти плакали за мамою, не в захваті були й батьки, проте жінка ні на кого не зважала й поїхали все-таки на заробітки.

Читайте також: «Ото Андрійко приніс мені такий омріяний при житті букет троянд аж після своєї смepті. Значить, не гнівається на мене»: Пpoклятий чоловік прийшов після соpoка днів

Вперше повернулася вона лише через 5 років. Син уже й до школи пішов. Діти того разу були щасливі, що мама повернулася, благали, щоб не їхала, та вона знову нікого не слухала. А наступного разу приїхала вже до сина на випускний. І з того часу про неї нічого не чути.

Минуло 6 років. Син уже й університет закінчив і весілля вирішив зіграти, і все Віктор сам. Чоловікові не шкода себе, навіть якщо Ярина дійсно створила в Італії нову сім’ю, дітей тільки шкода, та того, що в рідному місті люди на них дивляться з жалем та пліткують про горе-матір.