fbpx

Він дбав про дружину до кінця її днів, а поліція помістила його в пcиxyшку

Джонні Ходжес 90 років, і майже все своє життя він провів з дружиною Флорою, з якою вони почали дружити ще в школі. Закоханим довелося пережити багато! У роки Другої світової Флора чекала повернення чоловіка з фронту, а потім, коли він цілим і неушкодженим повернувся додому, вони влаштувалися в Нью-Йорку.

Подружжя мали дітей, купили будинок. Час минав, і вони стали бабусею і дідусем. Але їхні почуття не згасли! Навіть навпаки, кохання ставало тільки сильніше!

Одного разу Джонні зауважив, що Флора стала занадто часто забувати про те, що було кілька днів тому і навіть вчора. Жінці поставили стpaшний діагноз: хвоpoба Альцгeймepа. Лікарі наполягали, щоб її відправили в будинок для людей похилого віку, але люблячий чоловік не міг цього допустити. Він знав, що буде краще, якщо вона залишиться вдома, оточена його турботою і любов’ю. Цілих 6 років Флора перебувала на межі між нормальністю і бoжeвiллям. І ось, через 67 років спільного життя, Джонні втратив свою половинку.

Його гoре не описати словами. Плюс до всього, після похopoну він отримав рахунок з банку, згідно з яким його борг становив 70 000 доларів: Джонні дуже багато витратив на ліки і догляд за дружиною. Через кілька днів біля його дверей стояли поліцейські.

Читайте також: Її вважали бeзнaдiйною: пoмиpaючи, дівчина закохалася в молодого лікаря

Офіцер не міг повірити, що держава, за якн він колись мало не віддав своє життя, зараз збирається позбавити його будинку. Через те, що чоловік чинив опір конфіскації, його помістили в психіатричну клініку. За лічені дні всі меблі і реліквії вивезли. Таким чином, після смузті дружини Джонні позбувся всього, що у нього було.

Але потім сталося диво! Хтось розмістив в Інтернеті фотографії будинку Джонні і його історію. Те, що сталося з Ходжес зворушило десятки тисяч людей з усього світу. Була організована благодійна кампанія, в ході якої для чоловіка зібрали 100 000 доларів!

Завдяки цій допомозі Джонні зараз продовжує жити в своєму будинку. Він постійно думає про Флору, і дуже щасливий, що знаходиться там, де вони з дружиною провели все своє життя.

Джерело.

You cannot copy content of this page