“Він моє продовження! Мій син”: Валерій Мeладзе вперше показав фото старшого сина

Співак показав змужнілого позашлюбного сина.

Не секрет, що перший син Валерія Мeладзе та Альбіни Джaнабаєвої нарoдився, коли співак був одружений на Ірині Малухіній. Довгий час виконавець «розрuвався» між двома сім’ями: офіційною і таємною. Тільки у 2009 році, коли артист пішов від дружини, він зізнався, що є батьком Костянтина. Хлопчик ріс дуже скромним і принципово не хотів ставати частиною публічного життя своїх батьків.  Джерело

Читайте також: Просто, швидко, смачно! Випікати можна і в духовці і в мультиварці! Супер смачний медовик за досить незвичним рецептом

Зараз Костянтину вже 15 років і він поступово звикає до того, що є «зоряною» дитиною. Втім, він все одно не рветься в шоу-бізнес. Старший син Мaладзе — людина науки. Поки ця сфера приваблює його набагато більше, ніж сцена і світло софітів. Батьки прислухалися до прохань Кості і не показували його знімків широкій аудиторії. Нещодавно він відчув, що готовий «вийти з тіні».

Останнім часом син Валерія та Альбіни двічі «засвітився» на фото в Мережі. Першим знімком під час відпустки в Іспанії поділилася його мама. А тепер настала черга батька. Мaладзе чесно зізнався, що син багато в чому не схожий на нього: як зовні, так і внутрішньо.

«Поруч зі мною людина, яка не любить шоу-бізнес, не ходить на концерти. Замість гучних заходів віддає перевагу науці, техніці, спорту. І все ж він моє продовження! Мій син», — представив Мaладзе сина.

Хоча тут, звичайно, Валерій трохи лукавить: у нього набагато більше спільного з сином, ніж він розповів фанатам. Валерій колись був захоплений точними науками і навіть не думав про музичну кар’єру. Він і зараз любить фантазувати, як склалося б його життя, якби не сцена.

29. 08. 2019