fbpx

Він повернувся, щоб побачити свою наречену і розплакався від розпачу і сміху (фото)

На заході є традиція «першого погляду» — коли наречений вперше бачить свою наречену у весільній сукні. Зазвичай чоловіка відвертають спиною, а кохана підходить ззаду і легенько торкається його плеча. Тоді наречений повертається і відбувається довгоочікувана і дуже зворушлива зустріч.

Весілля Девіда Хофманна і Бріанни Денніс не обійшлася без цього ритуалу, але пройшов він трохи веселіше, ніж зазвичай.

Девід був схвильований і навіть трохи нервував перед першою зустріччю зі своєю нареченою, але коли він повернувся, його чекала зовсім не Бріанна. За його спиною весь цей час стояв його друг Тіммі Хортоном. Тіммі втиснувся у весільну сукню і навіть одягнув фату. Девід не зміг стримати істеричний сміх, коли побачив у цьому вбранні свого друга. Жарт вдався на славу, а фотограф встигла сфотографувати ці безцінні моменти.

Гості ледве стримували сміх, коли Тіммі стояв за спиною у нареченого. А потім і самі друзі довго не могли заспокоїтися. Цей розіграш запам’ятатися надовго.

Жарт вдався, але потім справжня наречена все ж вийшла до нареченого і вони пішли під вінець.

Читайте також: Вона зіпсувала весілля кращої подруги, але помста була такою, що всі гості згадують цю подію ось уже більше 10 років

Вдруге Девід відчув зовсім інші емоції і був дуже радий побачити кохану.

Весілля пройшло чудово, а розіграш став веселим спогадом.

Кращий друг нареченого давно хотів зробити на весіллі якийсь розіграш, але наречена до останнього йому забороняла. Вона не хотіла ніяких несподіванок у такий важливий день, але потім здалася і вирішила пожартувати над нареченим. І ні крапельки про це не шкодує.

You cannot copy content of this page