Він завидний наречений із забезпеченої сім’ї, вона перша красуня на районі – більш щасливої пари годі було й шукати. А згодом сусіди не раз бачили наслідки його виховання на обличчі у дівчини, все пішло шкереберть

На весіллі наречена була схожа на актрису голлівудського кіно в своїй атласній білій сукні, а наречений високий спортсмен з палаючими звкоханими очима, світився поруч з молодою дружиною. Свекруха була проти цього шлюбу, аж надто бідна сім’я у її невістки, ну і що що красива, були на прикметі наречена і по солідніше.

Незважаючи на внутрішній протест, перечити синові все ж не стала, недавно йому довелося піти зі спорту, на тлі цього хлопець став прикладатися до пляшки і втрачати над собою контроль. Успішний хокеїст отримав травму коліна, лікарі не давали жодних гарантій з приводу повернення в спорт. Свекруха подумала, що поживуть трохи, син отямиться, а потім і розлучаться, награється зі своєю красивою лялькою, дівчата йому завжди швидко набридали. Але її надії не справдилися – невістка подарувала онука.

Декрет був не по догляду за дитиною, а по догляду за свекрухою, всі обов’язки по дому переклали на плечі невістки. Краса дівчини почала сходити нанівець, розпатлане волосся, запраний, старий одяг. А навіщо їй обновки вона ж утриманка, нероба. Чоловік потихеньку втратив до неї інтерес, і став все частіше переходити на бік матері. Іноді просто не ночував удома, повертаючись під ранок, дивився на дружину з презирством і ненавистю, навіть не збираючись щось пояснювати.

Дівчина втратила надію налагодити в цьому будинку сімейне життя, взяла дитину і пішла до рідної мами, жити на 35 квадратних метрах з вітчимом, мамою і дитиною. Через кілька днів по неї приїхав чоловік, умовив її повернутися, ніхто особливо і не заперечував, їй явно були не раді в рідному домі, дитина заважала вітчиму спати.

Вже того ж вечора чоловік трохи пригубив, і вирішив провчити втікачку, зробивши їй фізичне зауваження, щоб не повадно їй було бігати по дворах і ганьбити його сім’ю перед сусідами. Свекруха сприйняла дії сина з захопленням, «правильно синку, розумнішою буде». Далі сусіди ще не раз бачили наслідки цих уроків на обличчі у дівчини. Куди ж поділися ті закохані якими всі так захоплювалися в день весілля, найкрасивішою парою на районі.