fbpx

Він зрадник, я про це знаю і мовчу. Це плата за моє шикарне життя, можете мене засуджувати

Минуло майже 4 роки, як я вийшла заміж. Кохання — це важливо, була впевнена я! Чоловік успішний, заможний, симпатичний, гарно залицявся, дарував квіти і подарунки, обсипав компліментами. Я була впевнена, що я зустріла того самого, єдиного, «принца на білому коні». Я була щаслива.

Але happy enda у моєї казки не було. Як-то все склалося по-дивному. Сумно якось.

Перший рік все було добре, не дивлячись на притирання і дрібні сварки. А потім почалося. Джерело.

Чоловік мені став зраджувати вже на другий рік спільного життя. Я це зрозуміла відразу. Затримки на роботі, дивні відрядження, нічні дзвінки та смс, пароль на телефоні, запах чужих парфумів, помада на сорочці. Все було так банально. Він навіть особливо не приховував цього, немов це частина нашого життя, так і повинно бути.

Після зради він завжди робив мені шикарні подарунки. Прям дуже дорогі. Шуби, машину, квартиру, брюлики, путівку на курорт.

Спочатку я переживала, плакала ночами, намагалася бути “мудрою дружиною”, думала, що я сама винна. Я стала частіше готувати, купила нову білизну, змінила зачіску, до слова сказати, я не поправилась, регулярно ходжу в зал і салон краси, але це не допомогло.

Я хотіла гордо піти, або влаштувати скандал і з’ясувати стосунки, але подивилася на нього і зрозуміла, що немає сенсу. Він не вважає, що не правий, він упевнений, що це норма для всіх і якщо я проти, то він легко знайде заміну на вакантне місце забезпеченої дружини при чоловікові.

Я навіть наважилася поговорити з його мамою і вона сказала, що це нормально, терпи, мужики всі такі, вона так живе вже майже 30 років і ні про що не шкодує. Чоловік їй забезпечив: курорти, дорогий одяг, житло, машину, водія, статус і життя в пристойному суспільстві, синові дав гарне забезпечене майбутнє, що тобі ще потрібно?

Читайте також: Юлечка була просто янголом, не пuла, не кypила, не лaялася, про чоловіків взагалі страшно було подумати, а потім ми ocтовпіли

Для мене він вже став важливим. Він просто є. Він-гаманець.

Багато подруг мене засуджують, але ось мама і свекруха підтримують.

Мама каже, що за все в цьому житті потрібно платити, ось він і платить, а терпіння — це моя частина оплати.

Він знає, що я знаю про його зради. І терплю його, тому цінує мене. Я його статус — досвідчена, вихована, красива і тиха жінка, яка нapoдить і виховає гідного спадкоємця його бізнесу. Гарне вкладення, як каже мій свекор.

Засуджуйте скільки хочете, гроші мені замінили любов. Але я не знаю, чи варто мені нapoджувати дітей. А раптом є та сама «золота середина» коли і гроші є, і щастя?

You cannot copy content of this page