fbpx

Віщі сни в січні 2022 року: три магічні ночі, коли Всесвіт виявиться найбільш говірким

Святковий період – відомий час ворожінь ще з давніх часів. Селяни в цей час намагалися передбачити погоду та майбутні врожаї, а дівчата на виданні мріяли більше дізнатися про чоловіка, накресленого долею.

Серед почесних сімей ворожіння вважали загальною забавою. Тоді в пошані було тлумачення снів. “Прозорливці”, здатні це робити, були “на вагу золота”. Сьогодні ж на основі вікової мудрості вигадані сонники.

І в найчарівнішу передноворічну пору, сновидіння стають особливо значущими.

Новорічна ніч (31.12 – 1.01)

Під Новий рік сни обов’язково треба запам’ятовувати. Це перехідний період від старого часу до нового. Вищі Сили в такі моменти трансформацій стають неймовірно прихильними до людини, обдаровуючи її важливою інформацією.

Ніч напередодні Різдва (6 – 7.01)

Ще за язичництва цей час вважали Годинкою Сили. Передріздвяної ночі відкривається потойбічний портал зв’язку між Небесами та земними людьми. Грані з незвіданим світом стають ледь помітними і людині даються шанси дізнатися про основні епізоди найближчого майбутнього. У снах часто приходять померлі родичі, попереджають про хороший і негативний розворот життєвого шляху.

Ніч перед Хрещенням (18 – 19.01)

Сни напередодні хрещенського Святвечора зазвичай позитивні та світлі. Божественні сили намагаються в цей час показати радісні події наступного року. Трактується все у доброму ключі. Яскраву емоцію потрібно постаратися запам’ятати та зберегти у собі. Це допоможе швидше залучити в життя приємні моменти.

You cannot copy content of this page