fbpx

Візьміть дві пачки солі, а потім викиньте подалі від будинку: 1 березня – особливий день, коли можна позбутись від проблем

Людина єдина з природою, тому дуже важливо бути пов’язаними з її енергетичними потоками, стежити за змінами, які відбуваються в природі, відчувати природні ритми і цикли. Так ми природним чином позбавляємося від проблем, оновлюємо свою енергетику, наповнюємося здоров’ям і щастям. Обряди на 1 березня допоможуть вам вийти із зимової сплячки, оновити енергетику, здійснити мрії, залишивши вантаж минулого позаду. Джерело.

Очищаючий обряд з сіллю
Цей обряд допомагає зняти негативні програми і відбити енергетичні атаки. Він допоможе відновити енергетику, нейтралізувати негатив і надихнутися на нові звершення. Проводити обряд рекомендується 1 березня після заходу сонця.

Для здійснення обряду будуть потрібні 2 невеликі пачки солі, бажано крупної. Одну пачку солі необхідно нагріти на сковорідці. В процесі нагрівання солі читайте:

«Все погане спалено, солі білої віддано. Як вона розжариться, так і життя моя оновиться».

Коли сіль почне тріщати, візьміть сковорідку в праву руку і пройдіть з нею весь будинок, заглядаючи в кожну кімнату. Обов’язково обійдіть кожен кут, читаючи ці слова. Після завершення ритуалу необхідно позбутися від солі, викинувши її подалі від свого житла.

Після цього візьміть решту солі і висипте її на сковороду, потрібно розжарити, а після того, як вона охолоне, насипте її в різні мішечки. Кожен мішечок розподіліть по кутах кімнат. Один обов’язково покладіть біля ліжка, а через три дні приберіть їх, забравши подалі від будинку.

Обряд на позбавлення від проблем 1 березня
Ладан – це особлива смола, яку споконвіку використовують з метою очищення, позбавлення від життєвих проблем і негативної енергетики. Ладан допоможе позбутися від усіх неприємностей і залучити в життя щастя і умиротворення.

Читайте також: Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

Способи використання ароматичної речовини різні. Найбільш перевірений і дієвий – запалити церковну свічку разом з ладаном і вдивитися в полум’я, уявляючи, як у вогні згоряють всі проблеми і тяготи. Слід подумки затримуватися на кожній проблемі і вимовляти слова:

«Ладан, вся сила землі і небес, вогонь палаючий і живий! Ти, переповнена водою чаша! Я вклоняюся перед тобою. Захисти мене, життя моє і рід мій від нещасть. Нехай навік запанує щастя в долі моїй!».

Даний обряд краще проводити незадовго до заходу сонця.

Позначки:
facebook