fbpx
Життя

Власниця кафе дозволила безпритульному працювати за їжу. А вже за два тижні була вражена

Сейшу Ебігейл (Cesia Abigail) знають як добру жінку, завжди готову допомогти. Тому, коли безпритульний прийшов в її ресторан, щоб отримати безкоштовну їжу, вона протягнула йому руку допомоги. Сейша по-справжньому занепокоїлася ситуацією цього чоловіка і хотіла дізнатися, чому він опинився без роботи. Крім того, жінка підкреслила, що і їй нічого не дістається дарма.

Чоловік опустив погляд і пояснив, що його ніхто не бере на роботу, оскільки в минулому він скоїв кілька злoчинів. Зараз йому ніхто не вірить, і він вже зневірився знайти роботу. Тут жінка зробила йому пропозицію, від якої він не міг відмовитися, звичайно ж. Що сталося далі – вона написала у своєму Facebook.

“На той момент в ресторані не вистачало персоналу, – розповідає жінка, – тому я запитала його, чи не хоче він попрацювати. Він широко відкрив очі від подиву, і його усмішка зробила мій день!”

Все, що він відповів, було: “Я зроблю все просто за їжу”.

“І ось вже майже 2 тижні він трудиться по дві години в день. Він допомагає виносити сміття, миє посуд і т.д.”

Читайте також: Андрій гучною компанією відпочивав у кафе, а потім помітив хлопчика-жебрака. Той вечір перевернув його життя

“А коли я заплатила, вгадайте, що він зробив? Він купив їжу в моєму ресторані. Так він вирішив віддячити!”

Чоловіка звуть Маркус, і він ще жодного разу не пропустив або спізнився на роботу. Якби не Сейша, хто знає, де б він був сьогодні. Простий жест добра змінив його життя і дав надію.

“Кожен день робіть щось добре для інших. Не судіть їх, в якій би ситуації вони не опинилися. Ми ж не знаємо, що привело їх до такого життя. Будь-яка людина має право на другий шанс”, – підсумувала Сейша.

You cannot copy content of this page