Вода в дім привертає щастя, а може і невдачі принести: як уникнути cepйозних нeпpиємностей

Без води неможливе нормальне існування. Не тільки людина, але і все живе навколо нас потребує споживанні рідини. З цієї причини ще в стародавні часи люди обожнювали воду. Про неї складали міфи, казки, легенди, і, звичайно ж, не обійшлося без виникнення народних прикмет. Виявляється, крім користі вода може принести чимало шкоди, і саме про це свідчить безліч повір’їв. Вірити їм чи ні, вирішувати можете тільки ви, але не забувайте, що народна мудрість вже не раз допомагала людям уникнути серйозних неприємностей.

Народні прикмети про відро з водою
Прикмета про те, що зустріти жінку з порожнім відром – до бідності, відома кожному з нас. Ще на Русі відро було символом вільного простору, який можна заповнити. Коли наші предки бачили на вулиці даму з порожнім відром, то у них відразу ж виникала думка, що вона несе його не просто так, а з метою взяти що-небудь. Людина, яка наткнеться на цю жінку, ризикує віддати їй щось цінне, включаючи своє багатство.

Якщо жінка йде з наповненим відром, значить, вона вже забрала все, що їй треба, і втрата вам не загрожує. В цьому випадку ви можете забрати у неї частину достатку собі, просто доторкнувшись до відра.

Ніколи не набирайте воду в брудне відро, інакше ви можете залучити в свій будинок невдачі. Перед тим, як йти по воду, добре промийте ємність. Чиста вода в будинку приносить удачу.

Порожнє відро в будинку – до сварки.

Прикмети про розлиту воду
Чимало прикметме складалося саме про розлиту воді. Наші предки вважали, що в більшості випадків даний знак не віщує нічого доброго.

Якщо ви випадково розлили воду, очікуйте, що скоро вас наздоженуть невдачі. Намагайтеся бути обережніше, щоб уникнути неприємностей.

Розлита на обідньому столі вода є знаком про те, що незабаром похолодає і дощитиме.

Якщо ви розлили воду на підлогу, незабаром ви ризикуєте зробити стpaшну помилку. Найближчим часом постарайтеся не приймати важливих рішень, від яких залежить ваше майбутнє.

Кожен з нас хоча б раз у житті отримував oпiки від окропу, і відбувається це не просто так. Подібна невдача означає, що незабаром ви зіткнетеся з серйозними фінансовими проблемами.

Якщо заміжня жінка розлила склянку з водою, значить, її діти будуть неслухняними і ледачими. Щоб виправити це, витріть воду чистою ганчіркою і вичавіть її у дворі чужого будинку.

Якщо незаміжня дівчина набрала воду з святого джерела і розлила її, заміж вона вийде нескоро, а можливо і зовсім залишиться самотньою назавжди.

Якщо під час вмивання незаміжня дівчина облила водою свій одяг, це обіцяє їй шлюб з людиною, що стpaждає тягою до aлкoголю.

Після першого купання новонародженого не можна відразу ж виливати воду. Таким чином ви віднімите у дитини щастя і здоров’я.

Розлити воду перед виходом з дому – хороший знак. Це означає, що день пройде для вас вдало.

Розлити воду уві сні – до порожніх і безплідних надій. Якщо вам приснилося, що ви розливаєте воду на меблі і кухонний стіл, вас чекає велика кількість проблем.

Основні народні прикмети про воду
Якщо ви бризкаєте водою на кота або собаку, значить, ви віддаєте тварині кілька років свого життя.

Якщо ви бажаєте спокутувати свої гріхи, то дайте нужденному стакан води. Багато людей крім води дають ще хліб або цукерки.

Якщо вночі ви принесли склянку води одному з домочадців, скоро у вашій родині відбудеться серйозний розлад. Не рекомендується давати воду до сходу сонця.

Якщо уві сні ви побачили брудну воду, очікуйте неприємностей. Кипляча вода – до хвороби близької людини. Чиста вода – до удачі і процвітання.

Якщо вода в чайнику закипає дуже довго, скоро з вами станеться неприємна пригода, яка сильно змінить ваше життя.

Зіпсований посуд притягує бідність, і з ним пов’язано чимало народних прикмет. Якщо ви вип’єте воду з тріснутої чашки, незабаром вас наздожене смуга невдач.

Щоб захистити себе від хвороб і недуг, не можна купатися до сходу сонця. Таким чином ви позбудетеся життєвої енергії, а ваш організм довгий час буде схильний до захворювань.

Вода має унікальну здатність вбирати і навіть передавати інформацію, і не завжди це властивість може бути корисним для людини. Ніколи не вимовляйте поганих слів і нікому не бажайте зла поруч з водою, інакше ви ризикуєте нашкодити собі або своїм близьким.

Ніколи не залишайте в спальні стакан з кип’яченою водою – це може стати причиною конфліктів і розладу в сім’ї.

Перед тим, як умитися, надіньте золоту каблучку. Таким чином ви привернете у своє життя достаток і багатство.

Плювати у воду – до нeвилiкoвної хвоpoби. Якщо у вашій присутності хтось плюнув y воду, обов’язково позбудьтеся від неї.

Багато людей люблять співати в душі, але мало хто знає, що дане заняття може бути небезпечним. Це загрожує вам серйозним емоційним розладом, так як вода може змити з вас гарний настрій.

Вдавитися водою у власному будинку – до гостей. Якщо ви подавилися водою в чужому домі, значить, сюди ви повернетеся ще неодноразово.

Перебуваючи на березі річки, ніколи не кажіть вголос про свої радощі, так як потік води може понести їх. Зате якщо ви розповісте про свої проблеми, то назавжди позбавитеся від них.

Ніколи не ставте відро або стакан з водою на підлогу, інакше в ній збереться весь негатив вашого житла, який може відбитися на житті вашої родини.

Ніколи не пийте воду після іншої людини, інакше всі його проблеми перейдуть до вас.

Наші предки вважали, що за допомогою води можна позбутися від псyвaння і пpиcтріту. Для цього потрібно всього лише тричі вмиватися холодною водою: вранці, вдень і ввечері.

Святу воду потрібно ставити на найвищу полицю в будинку, інакше вона втратить свої енергетичні властивості і буде приносити невдачі.

Читайте також: «Прощавайте, шпильки!»: 5 стильних і недорогих моделей взуття, які повертаються в моду

Ваші вороги за допомогою води можуть забрати вашу удачу і благополуччя. Тому ніколи не давайте пити з посуду, яким користуєтеся ви або ваші близькі. Для цього випадку найкраще придбати білу чашку і попередньо обполоснути її святою водою.

Якщо молодята мріють про поповнення в сімействі, то в цьому випадку їм також зможе допомогти вода. Дружина просто повинна випити зі склянки вaгiтнoї жінки.

Ніколи не можна струшувати воду з рук на підлогу, інакше у вашому домі може завестися нeчиcта cила.

Джерело.