fbpx

Володимир та Олена Зеленські засвітились на обкладинці відомого глянцю (фото)

Популярний в Україні модний глянець Viva! використав фото з інавгурації президента Володимира Зеленського для своєї обкладинки.

Відзначається, що на обкладинці зображені новообраний президент Володимир Зеленський разом із дружиною напередодні офіційної інавгурації. Джерело

“Олена для Володимира стала коханням з першого погляду, а ось дівчина не відразу зрозуміла, що він “той єдиний”. Але Зеленський не відступав … на обкладинці – пара, про яку говорять в усій Україні і за її межами”, – розповіли в Viva!

Варто нагадати, що перша леді Олена Зеленська у перші дні на новій посаді змогла завоювати серця українців своєю красою і щирістю. Новий статус наклав на жінку нові обов’язки, тому вона видалила усі фотографії зі своїх акаунтів у Facebook та “Вконтакте”.

Однак, у мережі все ж залишилися неофіційні фото першої леді. Так, журналісти знайшли в офіційному акаунті “ВКонтакте” Володимира Зеленського цілий альбом під назвою “Я і моя сім’я”, де можна побачити зворушливі фото президентського подружжя.

Читайте також: Перша леді Олена Зеленська показала розкішний образ на інавгурації (фото)

Нагадаємо, до виборів 2019 року мало хто знав Олену Зеленську – дружину відомого коміка, автора і актора студії “Квартал 95” Володимира Зеленського. Але з початку президентських перегонів преса і соцмережі зосередили свою увагу на постаті Олени. А коли її чоловік виграв вибори, ЗМІ, здається, дізналися все про нову першу леді і ретельно перемили кісточки.

You cannot copy content of this page