«Рідна сестра гроші з нас нянула, як могла, а коли утриманкі відмовили, вона кредит на маму взяла»

Вона ще не знала, що свекруха про неї все розповіла. Чоловік від нахабства її трохи заїкатися не почала. Поговорити з нею по-доброму не вийшло. Був справжнісінький скандал, чоловік рвав і метав, потім вигнав сестру і наказав більше не з’являтися ні у нього вдома, ні в будинку матері. Нехай де хоче, там і живе.

Історія Віри

Є у мого чоловіка сестра Люба, найбільш неприємний родич, який тільки може бути. Нахабна і самозакохана дівка, яку батьки розпестили в дитинстві.

Ми з чоловіком живемо разом уже 4 роки з невеликим.

А Любов, в свої 26 років, все ще не заміжня і не має наміру, тільки якщо її до себе візьме який-небудь багатий мужичок. Так як жити вона як всі люди не збирається, бачте, гідна бути королевою. Але поки що, тільки сидить на шиї своїх батьків і мого чоловіка.

Я чоловікові щораз кажу, щоб не давав їй грошей, дак вона примудряється його дістати поки я на роботі. До мене не звертається, знає що я її відповім, за спиною мене ненавидить. Чоловік кілька разів розповідав, як вона про мене відгукувалася. А я не терплю нахлібників.

– «Не наближайся до мого чоловіка! Грошей більше не дамо! Працювати іди!»- зустріла я її якось в супермаркеті.

– “А тобі яке діло? Хочу і прошу, я його сестра, він зобов’язаний допомагати»- і вона сховалася від мене за прилавками.

Ось нахабна яка. Змусила я чоловіка все-таки поговорити з нею як слід, та так, що вона цілий місяць не з’являлася у нас.

А в один з днів дзвонить свекруха моєму чоловікові:

– «Синку, Люба кредит на мене взяла, платити обіцяла, і не платить, каже, що мій кредит, значить я і платити повинна. Допоможи матері, грошей у мене на кредит немає»

Нічого не вдієш, чоловік відправив їй гроші. Я не могла сказати чоловікові нічого, тепер потрапила в халепу не сестра, а мати.

Вирішили ми запросити його сестру в гості, в надії стримати її нахабство і додати мізків.

– «Не очікувала, не очікувала, вибачатися покликали? То то ж”

– «Ні, у мене до тебе, Люба, дуже важлива розмова» – чоловік хотів почати розповідь про маму, як це низько і підло, але сестра не дала йому договорити.

– «І у мене до тебе серйозний договір. Можете не вибачатися. Мені гроші потрібні, візьми на себе кредит, обіцяю, буду платити!»

Читайте також: “Зізналась коханому, що у нас ніколи не буде дітей. А він все одно одружився зі мною і ми потрапили в пeклo життя”

Вона ще не знала, що свекруха про неї все розповіла. Чоловік від нахабства її трохи заїкатися не почала. Поговорити з нею по-доброму не вийшло, занадто вона знахабніла. Був влаштований справжнісінький скандал, чоловік рвав і метав, потім вигнав сестру і наказав більше не з’являтися ні у нього вдома, ні в будинку матері. Нехай де хоче, там і живе.

Не розумію, як так можна ?! У 26 років ніде не працювати, сидіти на шиї своїх батьків і обманювати власну матір. Мені шкода свекруху, але нам доведеться платити її кредит, який взяла на неї Люба. Сподіваюся, вона хоч щось зрозуміла, коли ми її вигнали.

Джерело.