Вона і думки не допускала зрадити чоловіку і відмовилася від материнства заради свого Василя. А він так просто пішов

Відразу ж після весілля вони мріяли про дитину. Минали місяці, але мрія так і не здійснилась. Спершу не звернули на це уваги. Думали, що раз не виходить, значить, ще не час. Попереду ціле життя, і вони обов’язково стануть батьками. Через кілька років вирішили звернутися до лікаря.

Катерина обстежилася в декількох клініках, і весь медичний персонал заявляв їй, що вона абсолютно здорова і може мати дітей стільки, скільки захоче. Джерело.

Однак вaгiтність як раніше обходила її стороною. Взялися за чоловіка. Проблема виявилася в ньому. Пробували лікуватися, але нічого не допомагало. Бeзплiддя стало його остаточним діагнозом.

Василь дуже засмутився, що ніколи не зможе стати батьком. Повернувшись додому, він розплакався і сказав дружині:

– Навіщо я тобі такий потрібен? Якщо хочеш йди, я тебе зрозумію!

Катерина намагалася його втішити. Заявила, що вона залишиться з ним не дивлячись ні на що. І у них обов’язково все буде добре!

Життя поїздом покотилася вперед. З дитячого будинку взяти дитину так і не зважилися. Завели кішку, яка періодично приносила їм кошенят, і вони з ними няньчилися.

Багато знайомих говорили Катерині, щоб вона сходила на сторону. Чоловік пробачить. Зате в будинку з’явиться її рідне дитя. Але вона відповіла, що ніколи не піде на таке. Зберігала вірність чоловіку, тому що дуже сильно його любила.

– Значить, доля моя така! – постійно повторювала дівчина. – І я ніколи не зможу зрадити свого Васю!

Подружжя не помітило, як їм перейшло за сорок. Тема дітей переносилася вже легше. Якось раз друзі запросили пару на вечірку. Вони з задоволенням прийняли пропозицію.

З’явилася можливість провести час у веселій компанії. Коли чоловік запросив на танець її подругу, Катерина не надала цьому особливого значення. Повернулися додому в гарному настрої і відразу ж лягли спати. Від втоми просто валилися з ніг.

З того часу Василь став частіше затримуватися на роботі. Через півроку він з’явився додому ближче до півночі і різко заявив, що подає на розлучення. Він зустрів іншу і безтямно закохався. І тепер не уявляє своє подальше життя без неї.

На хвилину Катерині здалося, що він просто жартує. Хоче подивитися на її реакцію. Однак по його серйозного обличчі відразу ж зрозуміла, що Василь все говорить серйозно. Вона не могла повірити в його слова.

– Як же так? – тихо промовила жінка.

– Пробач мене, будь ласка! – відповів він. – Але я хочу бути з нею!

Дружина намагалася його вмовити залишитися. Переконувала, що у нього це скоро пройде, і вони знову стануть жити як раніше. Але Василь був непохитний.

Читайте також: Цілий тиждень лежала Люба із застудою, а ще через тиждень стpaшна здогадка пpигoлoмшила її, і вона, ошелешена, пішла до лікаря: «Не пручайся, дурепо, тут тебе ніхто не почує»

– Заради мене вона теж розлучилася з чоловіком! – промовив він.

– А як же я? – слізно запитала жінка.

– Ти ще обов’язково зустрінеш свою людину! – спокійно сказав чоловік.

До ранку він залишився вдома. Вони спали в різних кімнатах. Їй хотілося дуже багато йому висловити, але Катерина розуміла, що зараз це просто безглуздо.

Він для себе все вже вирішив. І йому зовсім байдуже, як вона буде жити далі без нього. Катерина заради чоловіка відмовилася від материнського щастя, а він так просто її кинув.