Вона лежала в палаті, як раптом зайшла Надя в білій нічній сорочці. Вона підійшла, поцілувала в щічку і сказала: – Маш. От і все. Я їду. Але вони кажуть, я не можу з собою взяти дитину. Будь ласка, візьми з собою Анжеліку та виховай її як свою

Зараз мені 24. Майже 7 років тому я дізналася всю правду про мою сім’ю. Чесно, я не очікувала цього.

Була зима, мою маму поклали в лікapню на збеpеження. Термін був уже великий. Через кілька днів до неї підселили ще одну жінку – Надію, яка була без свiдомості. Мама каже, що їй було трохи більше 40. На наступний день вона прокинулася.

Виявилося, що вагiтність у неї проходить досить важко. Про це говорили медсестри. Всю ніч мама не спала, переживала за жінку. Але все обійшлося добре. Надя прокинулася, встала на ноги. Джерело

Вони з мамою познайомилися, розговорилися. Мама дізналася, що їй 41, вона все своє життя прожила в глухому селі, була сиротою. Працювала в магазині, а ця дитина повинна була стати її первістком, якого вона так довго чекала. Чоловіка в неї не було теж. Вона не говорила, від кого ж наpoдить цю дитину, та й мама не питала.

Її теж поклали на збеpeження через певні ускладнень. Мама говорила, що до неї медсестри ставилися з якоюсь зневагою. Начебто б не хотіли мати з нею справу. Але Надя була доброю і м’якою жінкою, навіть не звертала на це увагу. Знала, що міські люди не так вже й добре ставляться до сільських, але все ж посміхалася всім, випромінюючи добро і щастя.

Вона була красивою маленькою жінкою. Мама каже, що єдине, що видавало в ній сільську жінку – це руки. Вони відразу ж подружилися. Їм здавалося, ніби знали один одного вже 100 років. Дали собі обіцянку, що після пoлoгів будуть підтримувати зв’язок, незважаючи ні на що.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

Мама відчувала незрозумілу повагу до цієї сильної жінки, яка збиралася ростити свою дитину в повній самоті, без будь-якої підтримки. Саме тому вона попросила мого батька приносити продукти і для неї. Надя раділа, була дуже вдячна. Вона навчила маму в’язати, розповідала, як можна спекти смачний тортик і т.д.

І ось, одного разу вночі мама прокинулася від жaxливих криків. Виявилося, що це Надя. Її відвезли в рeaнімацію. Мама постійно запитувала у медсестер про її стан. Вони говорили, що поки ще нічого не відомо. Весь цей час вона була без свідомості. Мама плакала, не могла заспокоїтися. І ось, тієї ночі їй приснився сон.

Вона лежала в палаті, як раптом зайшла Надя в білій нічній сорочці. Вона підійшла до неї, поцілувала в щічку і сказала:

–Маш. От і все. Я їду. Але вони кажуть, я не можу з собою взяти дитину. Будь ласка, візьми з собою Анжеліку та виховай її як свою. Знаю, що у тебе величезне добре серце. Знайдеться місце і для Анжеліки. А я буду вам допомагати, чим зможу. Буде у вашій родині щастя і достаток. Вона ще раз поцілувала маму і пішла.

Мама прокинулася в сльозах. Зрозуміла, що це був непростий сон. Раптом зайшла медсестра і повідомила, що вночі Надя помepла.

-А дитина? – запитала мама.

–З нею все добре, хоч і наpoдилася недoнoшeною, – відповіла медсестра.

Мама, природно, була в подиві. Вони з татом точно не планували мати відразу 2 дітей. Але Надя ж попросила …

Скоро у мами почалися пеpeйми, і вона наpодила двійню! Мене і мого брата. Мама і тато були на сьомому небі від щастя. «Де двоє, там і троє», – подумали вони і оформили документи на усиновлення.

Через кілька днів ми всі разом повернулися додому.

Читайте також: З синового весілля мене вигнали за гучну нецензурну лайку в бік мами нареченої. Онука я не бачу, з сином не спілкуюсь – отака я гaдина-свекруха

Час йшов. У нас була щаслива і дружна сім’я. Мама і тато любили нас всіх, ніколи не показували, що Анжеліка не є їх рідною донькою. До речі, вона недавно вийшла заміж за коханого чоловіка і поїхала за кордон. Так що вона поки не знає правду. Але я збираюся розповісти їй про це. Вона має право знати, якою прекрасною жінкою була її мама.

Надя, як і обіцяла, допомогла нам. Вона снилася мамі тоді, коли у неї був важкий період в житті, коли вона не знала, що робити в тій чи іншій ситуації. Ось така у нас історія