fbpx
Життя

Вона не змогла поїхати з об’єктивних причин і вирішила відправити на відпочинок чоловіка. Справа була в квітні і бажаючих особливо не було. Тому Славік і поїхав. Про що Оксана гірко пошкодувала

Раніше ми жили в невеликому будинку на вісім квартир і часто здогадувалися про те, що відбувається у сусідів по звуках. Одного разу наливши собі вранці чашку кави, я збиралася почитати журнал і раптом почула гуркіт із сусідньої квартири. З інтервалом в одну хвилину там щось ударялося об нашу спільну стіну і з гуркотом розбивалося. Причому, все відбувалося в повній тиші. І так повних п’ятнадцять хвилин.

Увечері, коли сусідка вийшла з квартири, я поцікавилося у неї: – Що трапилося? У відповідь Оксана розповіла мені про те, що сталося.

Виявляється, Оксана разом з чоловіком працювали в Палаці культури і прийшла їм путівка в санаторій на березі моря по профспілковій лінії. Вона не змогла поїхати з об’єктивних причин і вирішила відправити на відпочинок чоловіка. Справа була в квітні і бажаючих особливо не було. Тому Славік і поїхав. Про що Оксана гірко пошкодувала.

По-перше Славко загубив сумку з речами. Їй сказав, що її вкрали в потязі. Ну, це добре. По-друге, що Оксана пережила важко. Йому на роботу надіслали лист про його негідну поведінку з пансіонаті. Виявляється, він перехилив зайвого, і забувши вимкнути воду у ванній, затопив номер під ним. І цей лист зачитали на планерці, де були присутні всі працівники культури.

По-третє, Оксана виявила у нього в телефоні незнайомий номер, який був записаний під іменем «колега». Оксана подзвонила за номером витримала паузу «мовчання». У відповідь почула … – Алло, пупсику, нічого не чую, говори голосніше, – воркував привітний жіночий голос на тому кінці.

Це стало останньою краплею. Нервова система її не витримала. Вона повільно одну за одною перебила всі тарілки і кружки, які були в кухонній шафі. І що я скажу, їй стало набагато легше. Потім вона втопила «сімку» з телефону в унітазі і попередила чоловіка, щоб він взяв сім-карту з новим номером. Ось так відпускати чоловіка одного на відпочинок.

З тих пір вони подорожують тільки разом. А ви, як вважаєте, чи можуть чоловік і дружина відпочивати окремо?

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page