Вона побачила самотню людину на дитячому майданчику. Придивившись, Світлана впізнала того чоловіка, що був в під’їзді десять хвилин тому. Мешканці його все таки вигнали на вулицю. Він сидів під дитячим грибком, намагаючись сховатися від косого дощу. І тут у Свєта підійшла до нього і запросила в гості

На вулиці була сильна злива. Світлана поверталася з басейну додому пізно ввечері. У під’їзді, між поверхами вона натрапила на чоловіка середніх років. Він сидів навпочіпки весь мокрий, спершись спиною на стіну. Світлана пройшла повз, прискоривши крок від переляку. Піднімаючись вище, вона чула, як вийшли сусіди і обурено кричали.

– А ну геть звідси! – лунав дзвінкий жіночий голос.

-Нічого тобі тут робити! – грубо басив хтось із мешканців.

Голоси відлунювали по всьому під’їзду. Коли Світлана зайшла в квартиру, її відразу зустрів сіро-смугастий кіт Васька, повідомляючи господині, що він хоче їсти. І тут вона згадала – їжа котяча залишилася в машині! Їй не хотілося повертатися на вулицю, де не перестаючи б’є дощ.

Спускалася вниз на ліфті. Вона боялася знову наштовхнутися на того чоловіка між поверхами. Розкривши парасольку і поправивши волосся, Свєта обходячи калюжі швидким кроком йшла до машини. Забравши котячу їжу і грюкнувши дверима, вона хотіла вже було йти назад, як побачила самотню людину на дитячому майданчику. Придивившись, Світлана впізнала того чоловіка, що був в під’їзді десяти хвилинами раніше. Мабуть, мешканці його все таки вигнали на вулицю.

Він сидів під дитячим грибком, намагаючись сховатися від косого дощу. І тут у Свєти проявився жаль до цієї людини. Вона без страху підійшла до нього і запросила в гості. Чоловік соромився і відмовлявся, йому було незручно, адже вони зовсім незнайомі, і до того ж він весь мокрий.

– Дрібниці! Пішли, – сказала дівчина, – інакше ви простудитесь і захворієте. Чоловік встав, Світлана взяла його до себе під парасольку і вони попрямували в бікпід’їзду.

У квартирі було тепло і сухо. Знявши верхній одяг і роззувшись, дівчина принесла гостю рушник. Потім вони пройшли на кухню, познайомилися, його звали Тимофій. Світлана нагодувала в першу чергу кота Ваську, а після і вони самі повечеряли.

Час було вже пізній, господиня постелила в залі – для Тимофія.

Ні, жити щасливо вони не стали. Тимофій потрапив у неприємну ситуацію, йому в барі щось підсипали в напій, пограбували й кинули на вулиці. Прокинувшись, він не відразу зрозумів, хто він, що з ним.

Тимофій був одружений і заможний. Він щедро віддячив свою рятівницю, але на цьому їх знайомство закінчилося, тому що руйнувати сім’ї Світлана вважала великою помилкою і сама обірвала всі відносини, інакше не встояла б.

Фото ілюстративне – Pinterest