Вона все продумала, а зранку рідня дівчини поставила ультиматум: або він одружується, або вони пишуть заяву. Природно, вибрав хлопчина перший варіант, швидко зігравши весілля на радість нареченої, адже її мрія нарешті здійснилася

Моя знайома обожнювала свого майбутнього чоловіка ще в шкільні роки і поставила собі за мету неодмінно вийти за нього заміж. У неї було четверо братів, від яких їй іноді потрапляло за те, що біля хвіртки вони бачили кого-небудь з хлопців. Хлопці серйозно турбувалося про репутацію сім’ї та сестрички.

Після закінчення школи їх дороги розійшлися, проте вона не забувала про свої сердечні уподобання. Одного разу, коли вона почула, що її коханий повернувся з армії, вирішила провідати його. Через знайомих дізналася, де його знайти – виявляється, він орендував кімнату в гуртожитку технікуму, куди вступив на ветфак.

Дівчина навідалася до нього, вони гуляли цілий день, і хлопець повідомив, що зібрався одружитися з іншою, з якою вчився на одному курсі. Правда, в його плани термінове одруження не входило – однокурсниця йому подобалася, але він її навіть не побачення ще не запрошував, соромився свого маленького зросту і скромного костюму, який носив постійно.

Заповзятлива однокласниця відразу зрозуміла, що потрібно діяти. Вона йому поспівчувала, потім зателефонувала подругам і матері. Вся компанія зустрілася у них вдома, де вони вирішили організувати вечірку на честь її дня народження. Туди ж запросили її давню любов, і він приїхав з пишним букетом квітів і її улюбленим шоколадним тортом.

Дівчата тим часом припасли шампанського і вина, яким щедро напували кавалера. Він набрався так, що відключився прямо за столом. Решта неважко передбачити. Гість прокинувся в одному ліжку з іменинницею, що лежала поруч в розірваній нічній сорочці. Як тільки він поворухнувся, нічну тишу розірвав жіночий крик.

Увірвалася мати дівчини, яка почала звинувачувати очманілого хлопця в тому, що він поглумився над дівчиною, яка берегла себе для майбутнього чоловіка. Жінка кричала і кричала. Він клявся, що пальцем її не чіпав і не знає, як опинився в її ліжку. Та лише ридала і просила не ганьбити її після того, що сталося.

У підсумку хлопцю довелося викликати своїх рідних, яким рідня дівчини поставила ультиматум: або він одружується, або вони пишуть заяву. Природно, вибрали перший варіант, швидко зігравши весілля на радість нареченої, адже її мрія нарешті здійснилася. Він одружився, не відчуваючи до дружини нічого, крім злості – адже через неї довелося відмовитися від мрії про іншу дівчину.

Новоспечений чоловік вирішив, що поживе з нею рік-другий, потім розлучиться, справа нехитра. Тільки він забув, що у нього є цілих чотири шурина, свято бережуть честь родини. Як тільки зятьок заїкнувся про розлучення, дружина в сльозах втекла додому до батьків, звідки незабаром прийшла група напоумлення в особі чотирьох шуринів. Вони почали волати до його почуття чоловічої гордості і гідності, адже він нещодавно став батьком маленької дівчинки, і не справа, якщо дитина буде рости без батька.

Той відповів, що це не проблема, враховуючи його готовність утримувати дочку, справно сплачуючи аліменти, адже йому не хотілося жити з її матір’ю. Зрозумівши, що від подібної розмови толку не буде, брати почала кулаками забивати в нього любов до дружини і повагу до сімейних уз. Урок був успішним: незважаючи на всі спроби звільнитися, чоловік залишився з нелюбою дружиною.

За роки такого шлюбу у них народилися ще троє дітей, і весь цей час дружина оточувала його турботою, щоб не давати йому приводу думати про розлучення. А він і не намагався, шуряки то живуть поруч … До речі, коли один з них намагався теж розлучитися з дружиною, інші три брата точно так же вчили його уму-розуму, і розлучення не відбулося.